I to se dešava, odbio Pepa, zbog Mareske?
Neočekivani odgovor.

Povezane vesti
Mančester siti će tražiti zamene za pojedine odlazeće igrače, a osim Rodriga, u igri je i - Ćavi Simons.
Nakon što je Džek Griliš otišao na pozajmicu u Everton, očekuje se da MekAti pređe u Notingem Forest, a Savinjo bi mogao u Totenhem, Pep Gvardiola želi da pojača ofanzivni deo veznog reda.
Siti je kontaktirao Ćavija Simonsa, koji je ipak odbio pregovore, jer je dogovorio lične uslove sa Čelsijem i čeka zeleno svetlo da ode u London na lekarske preglede.
RB Lajpcig je i dalje uporan u nameri da dobije 70.000.000 evra, a Čelsi pokušava da snizi cenu tako što će u trampu uključiti Kristofera Enkunkua.
Očekuje se da klubovi postignu dogovor, jer je Simons odavno postigao sve svoje uslvoe sa Čelsijem.
Ostaje da vidimo da li će Siti na kraju razbiti kasu za Rodriga, koji je dostupan za 100.000.000 evra.
0 Komentara