Igrač iz Srbije deo najveće transfer "krađe" ovog leta?
Dao reč Laciju, ali bi mogao u Englesku.

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (21.07.2025) - Stigao Arnautović, Liverpul spremio novu bombu! Holanđanin u Čelsiju?
Potvrđeno - Liverpul posle Ekitikea spremio još jednu bombu!
Junajted snizio cenu za Garnača, da li je ovo najbolji klub za Argentinca?
Arsenalove muke zbog gotovog transfera, papiri napravili problem Arteti!
Fudbaler srpskih korena Miloš Kerkez, koji nastupa za holandski AZ Alkmar, mogao bi da bude deo najveće "krađe" u ovom prelaznom roku. On je navodno dao reč Laciju, ali bi sve moglo da se promeni.
Naime, Fabricio Romano je objavio da član engleske Premijer lige Bornmut pokušava da u svoje redove dovede Kerkeza. Ovaj 19-godišnji levi bek rođen je u Srbiji, a nastupa za reprezentaciju Mađarske.
Ranije je objavljeno da je dogovorio transfer u Lacio, ali sada se u priču upleo engleski klub koji mu je navodno ponudio znatno bolje lične uslove.
Oba kluba su spremna da AZ-u plate obeštećenje od 20 miliona evra, a sada je samo pitanje da li će Bournmut uspeti da "ukrade" Kerkeza ili će on održati reč i preći u klub iz Rima.
AZ želi da ga proda i zaradi veliki novac, pa je odluka isključivo na talentovanom fudbaleru.
0 Komentara