Inter ne odustaje od svoje politike i na redu je - Kazemiro?!
Brazilac na meti lidera Serije A.
Povezane vesti
Čudnu sezonu igra Inter. Pod vođstvom Kristijana Kivua je blizu osvajanja titule prvaka Italije, plasirao se u polufinale domaćeg Kupa i remizirao bez golova protiv Koma u gostima u prvom meču, u Ligi šampiona je žestoko podbacio i ispao od Bodea u šesnaestini finala, a sve to uz velike oscilacije i partije koje ne zadovoljavaju navijače.
Inter je dobio skoro sve "male mečeve" u Seriji A i zato je prvi, u derbijima je bio očajan, a klub već radi na jačanju svojih redova za sledeću sezonu.
Kako prenosi brazilski "Globo", na meti Intera je iskusni vezista Kazemiro.
On će na leto napustiti Mančester junajted kao slobodan igrač, pisalo se da će na Bliski istok, ali ekipa iz Milana uveliko priprema teren za pregovore sa njim.
Kristijan Kivu jasno je označio sredinu terena kao prioritet za jačanje, a profil igrača kakav je Kazemiro savršeno se uklapa u njegove planove, ali i u politiku Intera da dovodi prekaljene igrače sa jakim imenima.
Brazilac donosi ogromno iskustvo iz La Lige i Premijer lige, ali i mentalitet pobednika koji je godinama gradio na najvećoj sceni, pre svega u dresu Real Madrida.
U Interu veruju da bi upravo 34-godišnji vezista mogao da bude "tas na vagi", lider u svlačionici i produžena ruka Kivua na terenu, neko ko će stabilizovati vezni red i pomoći ekipi da napravi iskorak naredne sezone.
Kazemiro će biti važna karika kod selektora Karla Anćelotija u reprezentaciji Brazila na predstojećem Mundijalu, a da li će se posle toga preseliti u Milano, ostaje da se vidi...
0 Komentara