Inzagi odlučio da ostane u Seriji B, pa pozvao Darka Lazovića!
Nekadašnji srpski reprezentativac odlazi iz Verone.

Povezane vesti
Odveo je Filipo Inzagi ekipu Pize u Seriju A iz Serije B, ali će on ostati u drugom rangu italijanskog fudbala.
Naime, legendarni fudbaler je prihvatio poziv Palerma i preuzeće slavni klub sa Sicilije koji je za njega platio obeštećenje od 1.000.000 evra.
Inzagi će pred sobom imati misiju da Palermo uvede u Seriju A, a u pomoć je pozvao srpskog internacionalca Darka Lazovića kome je na kraju sezone istekao ugovor sa Veronom u kojoj je proveo šest godina.
Lazović bi u Palermo trebalo da donese veliko iskustvo iz Serije A u kojoj je proveo punu deceniju igrajući za Veronu i Đenovu, te bi 34-godišnjak bio kapitalno pojačanje za Inzagija.
Što se tiče Pize, ona je u potrazi za novi šefom struke, a kao glavni kandidati figuriraju Alberto Đilardino i Marko Đampaolo.
0 Komentara