Izgleda da je gotovo, Bajern ima novog vođu odbrane
Nedostaje samo potpis.

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (04.08.2025) - Kakav preokret oko Luke Jovića, Saudijci ukrali pojačanje Atletiku.
TRANSFERI UŽIVO (03.08.2025) - Čelsi nastavio da pazari, nova meta umesto Isaka, novi Srbin u Engleskoj!
TRANSFERI UŽIVO (02.08.2025) - Preokret oko Darvina, Liverpul zaradio skoro 20.000.000, sada mu pomaže i Klop? PSŽ doveo tandem od 110.000.000!
Poslednji znak da potpisuju i Šeško i Ćavi Simons, Lajpcig očekuje barem 150.000.000
Džonatan Ta je po svemu sudeći na korak od Bajern Minhena!
Svi pouzdani izvori potvrdili su večeras da su u Minhenu spremili sve za njegov dolazak.
Florijan Pletenberg tvrdi da su lični uslovi dogovoreni, a Fabricio Romano dodaje da je Bajern Minhen dodao još jednu godinu u ugovor, te da će umesto do 2028. potpisati do 2029. godine.
Vensan Kompani, kao i svi u upravi Bajerna jednoglasno vide reprezentativca Nemačke kao novog lidera odbrane i sve ide ka tome da će transfer uskoro biti ozvaničen.
Ta je dugo čekao Barselonu, sa kojom je od zimus imao usmeni dogovor, ali su Katalonci zastali u pregovorima, pošto je Ronald Arauho odlučio da ostane, a Erik Garsija zadobio poverenje Hansija Flika.
Ta će ovako ostati u Bundesligi, nakon što je punih 10 godina nosio dres Bajer Leverkuzena, a prethodno i Hamburgera.
U Bajernu se nadaju da će dogovor postići na vreme i da će Ta stići kako bi pomogao ekipi u pohodu na trofej novog SP za klubove koji se ovog leta održava u SAD, od 14. juna do 13. jula.
0 Komentara