Jecaji u Arsenalu: "Želim da odem!"
Želi promenu.
Povezane vesti
KRAJ - Birmančević u La Ligi, Benzema je vest dana, propao transfer Nedeljkovića, ništa od Arsenalove "bombe", poniženje za Sterlinga, Palas "razbio" kasu, a Mateta ostao, "haos" u Atletiku!
Veliko poniženje sa Rahima Sterlinga u smiraj prelaznog roka
Arsenalova bomba u "pet do 12" - Sandro Tonali?! Ali, kako je "otključati"?
Arsenalov problem u trci za titulu je Mikel Merino - Sat otkucava!
Napadač Arsenala Ejnsli Mejtland-Najls svim snagama pokušava da napusti taj klub ovog leta.
Naime, njemu mesto u timu nije zagarantovano, što se kosi sa njegovim željama i pritiska klub da ga pusti ovog leta kako bi ga pustio u novi klub. Za njegove usluge zainteresovan je Everton koji bi ga doveo na pozajmicu sa opcijom otkupa njegovog ugovora.
Koliko je Najls očajan u nameri da napusti Arsenal svedoči i njegova objava na društvenim mrežama, gde je napisao:
"Sve što želim jeste da odem negde gde sam poželjan i gde ću igrati".
Nije ostalo još mnogo vremena da se ispuni njegova namera i za sve se pita Arsenal. Mejtland-Najls je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Vest Bromvič Albionu. Akademac je "tobdžija".
0 Komentara