Juventus - Novo pojačanje za "dž"!
Autor: Vladimir Stojanović
utorak 26.05.2015.
11:06
Izvor: Sportske.net
Isti trik, izgleda da će prodati Vidala, a sutra stiže zamena i to besplatna!

Beta/AP Photo/Massimo Pinca
Povezane vesti
Kako se i nagoveštavalo, Sami Kedira je postigao dogovor sa Juventusom.
Ostali su detalji koji su rešeni juče, danas italijanski mediji pišu da je praktično sve spremno za potpis ugovora, ako Kedira prođe lekarske preglede.
Nemac je imao dosta problema sa povredama, ali tvrdi da je tokom proleća bio spreman, a da su ga u Realu sklonili iz tima kada je objavio da ne želi da potpiše novi ugovor.
Hteli su ga engleski klubovi, izgledalo je da će potpisati za Šalke, a onda se pojavio Juventus.
Nemac će, ako potpiše ugovor zarađivati oko 5 miliona po sezoni, odnosno uz Pogbu i Teveza biti najplaćeniji igrač u klubu.
Njegov dolazak bi otvorio vrata prodaji Artura Vidala, za koga mediji u domovini tvrde da je već dogovorio prelazak u Arsenal.
Venger će navodno platiti 35 miliona evra za Vidala, a Kedira bi bio zamena i to besplatna!
Da li je ovo još jedan maestralni potez direktora Marote?
Ostali su detalji koji su rešeni juče, danas italijanski mediji pišu da je praktično sve spremno za potpis ugovora, ako Kedira prođe lekarske preglede.
Nemac je imao dosta problema sa povredama, ali tvrdi da je tokom proleća bio spreman, a da su ga u Realu sklonili iz tima kada je objavio da ne želi da potpiše novi ugovor.
Hteli su ga engleski klubovi, izgledalo je da će potpisati za Šalke, a onda se pojavio Juventus.
Nemac će, ako potpiše ugovor zarađivati oko 5 miliona po sezoni, odnosno uz Pogbu i Teveza biti najplaćeniji igrač u klubu.
Njegov dolazak bi otvorio vrata prodaji Artura Vidala, za koga mediji u domovini tvrde da je već dogovorio prelazak u Arsenal.
Venger će navodno platiti 35 miliona evra za Vidala, a Kedira bi bio zamena i to besplatna!
Da li je ovo još jedan maestralni potez direktora Marote?
24 Komentara
ForzaJuve
Ne znam samo zasto vise potencirate da ce Vidal biti prodat...
Stefan123
Odlicni juve
Stefan voli Real!
Veliki korak unazad ako prodaju VIdala i dovedu Kediru kao njegovu zamenu.
SAB
Kedira nikako ne moze da zameni Vidala, Vidal je veoma sposoban, najbolji vezni u Italiji sigurno(uz Pirla)
DjovaneElber
Neopravdano potcenjen igrac je Sami Kedira, motor sredine terena
Tiririri
Nadajmo se, teski win win za sve ukljucene u pricu.
Poznavalac
Zamena ali kakva?za klasu slabija..
Dzimi Humuhumunukunukuapua
Ako Arsenal stvarno dovede Vidala, bogami sledeće godine će moći ozbiljno da se računa na njih.
Dzimi Humuhumunukunukuapua
Ovaj juventus ni sudski poziv ne odbija ahaha
Forza Calcio
To da ce Vidal biti prodan je apsolutno netacno,sam je jucer rekao da nema nikakve sanse da ide iz Juventusa a ni klub nema potrebe da ga prodaje,finansijski stoje vise nego dobro.Khedira bi mogao biti dobar,jer ekipa funkcionise na principu 'porodice' tako da igraci daju max.
SAB
Citao sam na njegovom Tviteru da bi potpisao dozivotan ugovor sa Juventusom, jer se najbolje oseca tu gde trenutno jeste.
Forza Calcio
Upravo o tome pricam ;)
po cetvrtu zvjezdicu
valjda uprava zna sta radi covjek nije godinu dana odigrao ozbiljnu tekmu
Ne ide Vidal nigdje kao ni Pogba. To sam Vam pisao i prošle godine kada je trebao preći u Mančester. Ne znam ko piše ovo, ali ako imalo pratiš fudbal, mogao si pročitati današnju izjavu Marote. Koji je lijepo rekao da će zadržati najbolje igrače i da nemaju namjeru prodavati iste, već samo dodatno osnažiti tim.
Vojnik
pre neki dan oglasio se sam vidal i reko NE IDEM NIGDE , SMESNE SU NASLOVI U NOVINAMA DA SAM SE DOGOVORIO TAMO SA NEKIM ARSENALOM I LIVERPULOM , i marota je izjavio da pogba i vidal ne idu nigde to je reko juce i vi uporno opet stara pesma kao prosle dve tri god :)
fcb
E ovako, znam da ce sad svi navijaci juventusa poceti da me napadaju, ali meni je ovo veoma logicno iz razloga sto mislim da ce pogba ostati jos sledecu sezonu u juventusu, a da ce vidal biti prodat, jer svi znamo da je pogba nedvosmisleno izrazio zelju da predje u barselonu, i da mu se ne zuri pa moze da saceka jos jednu sezonu, dok barseloni ne prodje suspenzija, a sigurno je da vidal i pogba nece biti prodati u istom prelaznom roku, a juve sad ima priliku da fino zaradi na vidalu, i da ozbiljno pojaca tim za sledecu sezonu, a vidimo da je vidalova zamjena stigla cak besplatno, sto znaci da ce juve imati dosta novca da kupuje u ovom prelaznom roku, i da ce stvoriti jos jacu ekipu nego sto sad imajunU slucaju da se ostvari ovo da vidal bude sad prodat, meni to djeluje kao jasan signal da ce pogba sledeceg ljeta preci u barselonu
Markos
Mozda Pogba i ode iduce godine ali dezinformacija je da Vidal odlazi,Khedira je doveden da ojaca klupu....
Brat Konte
100 % neće prodati Vidala. Kedira je odličan da se pojača konkurencija. Znao sam da će Marota odmah reagovati, čovek je majstor, vidi se da je počeo u nekom Buvljaku. :D
Marko 90
Juventus je ponudio Khediri 4m po seznoni i bonuse da nebi narusio platni bilans svojih zvezda .... Khedira je dobio punudu od Wolzburaga od 4.5m i bonuse mada je blizi Juveu ... Khedira dolazi da zameni Pirla ne Vidala posto khing nije na prodaju i sam je reakao da nezeli da ode iz Juventusa ako pratite italijaske vesti to ste mogli juce da procitata ....nnIskreno bolje Khedira za free nego da Witsela Juve plati 25-30m ...... nJuventus od free igraca jos prati Neta da zameni Storaria jer po svemu sudeci on odlazi ....
Filip920
Gde si glavo pozdravio te Pereyra :D
Surovi
Kako ne, svaka mu cast !
junior dos santos(ex vince carter)
ja stvarno ne znam po cemu je ovaj toliko poseban,on da ima ovoliku platu a sto je jos crnje u nekom engleskom bi imao jos vecu,ne znam zasto bi prodavali vidala a sturaro i asamoa mogu to da odigraju bolje od kedire.
Ajde?
Mislim da Arsenal neće dovesti Vidala, niti im treba takav igrač, ali ovo što uprava Juventusa radi je genijalno. Od ničega su napravili tim za finale Lige Šampiona.
Los Vikingos
Khedira je defanzivni vezni, dok Vidal igra ofanzivnije, svakako da ce dobiti odlicnog igraca za dz, ali nikako ne smeju da prodaju VIdala.