Juventus planira, Vlahović se smeje! Dogovorili dva ogromna pojačanja, prepreka je Srbin!
Sve stopirano, a vreme prolazi!

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (24.08.2025) - Bonifejs je prošlost, Milan gleda ka novom Đekerešu, Hajduk doveo reprezentativca Španije na Mundijalu!
Bonifejs je prošlost, Milan se okreće nasledniku Viktora Đekereša!
Maks Alegri nezadovoljan, Strahinji Pavloviću se drma pozicija?
Gasperini rešenje za levi bok pronašao u Liverpulu
I dalje nam raspleta, Juventus čeka, mada postaju sve nervozniji. Jer, za njih bi idealni rasplet bio da se oslobode Vlahovićeve plate i dovedu Kanađanina Davida, koji je slobodan igrač i kako tvrde italijanski mediji želi samo u Juve. Prepreka je doduše agent koji traži proviziju od 15 miliona evra, ali sve strane veruju da je dogovor blizu.
A opet, David koji bi trebalo da postane najplaćeniji igrač kluba ili drugi najplaćeniji (o tome kasnije) mora da čeka, što mu se nimalo ne sviđa, jer ima i druge ponude, od Napolija i iz PL.
Već smo pisali, Dušan je odbacio mogućnost da se preseli u Fener ili neki drugi klub od istanbulskih velikana (svi traže napadača), za njega postoje dve opcije, jedna je da ostane u Juventusu do kraja ugovora, druga da se preseli u Milan. "Rosoneri" odnosno Alegri ga silno žele, računaju da će Juve spustiti cenu, ali da spusti cenu mora i Dušan. Rekli smo, 12 miliona evra koje ima u poslednjoj godini ugovora ne može da dobije nigde, pogotovo ne među "Rosonerima" gde najplaćeniji Rafa Leao ima 5.5 miliona po godini.
Sada navodno Tare i ostali čelnici ubeđuju Vlahovićeve agente da smanji platu i to značajno.
Postoji i treća opcija koja bi za Juve bila pun pogodak, da bude deo trampe, u "trejd bloku" bi bili Srbin i bivši kapiten Vile Daglas Luiz. Eto, njih dvojica su plaćeni ukupno 130 miliona evra, a sada ih nude u razmenu. Samo, ova varijanta u kojoj bi Džejdon Sančo krenuo put Pijemonta je nategnuta, iako Englez, kao i Kanađanin David preferira igranje za Juve u odnosu na ostale opcije.
Vlahović je u drugom planu, klub svim silama želi da završi novu pozajmicu Kolo Muanija i boji se da bi Čelsi mogao da se dogovori sa Pari Sen Žermenom oko Francuza, ali i da se to ne desi, traže novog napadača.
A opet, već smo konstatovali, ruke su im vezane, Dušan je gospodar svoje sudbine.
0 Komentara