Kako je Nunjez odabrao Liverpul - Junajted spremio više novca, ali...
Ko će na kraju izaći kao pobednik saznaćemo kada Nunjez (ne) bude davao golove.
Povezane vesti
Osimen je ponovo "vruća" tema - hoće li učenik pobediti učitelja u trci za Nigerijca?
Sada je i zvanično - Rasmus u Napoliju, Junajtedov minus "samo" 30.000.000
Bernardo Silva otpisao Benfiku, dva kluba se "trkaju" za njegov potpis
Sitiijeva prljava posla - Stiže talenat od 25.000.000 da se ispeglaju računi sestrinskom klubu
Urugvajski napadač Darvin Nunjez sutra će biti promovisan u novog fudbalera Liverpula.
"Crveni" su za njega izdvojili 75.000.000 funti, uz još 20 koji će biti isplaćeni kroz razne bonuse na osnovu personalnih i klupskih dostignuća. Ipak, u trci je bio i Mančester junajted koji je kontaktirao njegovog agenta Žorža Mendeša, ali Nunjez je želeo samo u Liverpul.
Zašto? Portugalski novinar Pedro Sepulveda je na gostovanju "Skaj sportu" rekao da je u pitanju bilo nekoliko aspekata. Pre svega, više mu se dopao projekat na "Enfildu" gde je priču od svog dolaska na najviši mogući nivo podigao Jirgen Klop, a potom i sam Nemac kojeg Nunjez smatra najboljim trenerom sveta. Igranje u Ligi šampiona je takođe bila jedna od stavki koja je presudila.
Liverpulov sistem igre, prema mnogim stručnjacima, savršeno će odgovarati Darvinu Nunjezu čijih 22 godine predstavlja značajnu ulogu u tome da engleski velikan izdvoji pozamašnu svotu novca za momka koji je prošle sezone potpuno eksplodirao.
0 Komentara