Kanselo spreman za veliki povratak u Evropu
Portugalac ne krije.
Povezane vesti
Žoao Kanselo je svojevremeno bio jedan od najboljih i najtraženijih bekova u Evropi, ali je odlučio da ode u Al Hilal. No, sada je spreman za povratak na veliku scenu.
Portugalac je priželjkivao da ga Barselona otkupi leta 2024. godine, ali je sada otvoren za povratak u evropski fudbal.
"Naravno da maštam o tome da opet zaigram za veliki evropski klub. Imam još godinu dana ugovora u Al Hilalu, ali sam uvek otvoren za nove avanture", rekao je otvoreno Kanselo.
Portugalac ima ugovor do leta 2027. godine, što znači da na leto ulazi u poslednju sezonu. Al Hilal bi mogao da ga unovči i oslobodi mesto stranca u slučaju prave ponude.
Kanselo je za Al Hilal odigrao 43 utakmice, dao je dva gola i upisao čak 13 asistencija.
Portugalac ima 31 godinu i sigurno da bi mogao da potpiše još jedan značajan ugovor u Evropi.
Podsetimo, on je igrao za Benfiku, Valensiju, Inter, Juventus, Mančester siti, Bajern Minhen i Barselonu, pre odlaska u Saudijsku Arabiju.
0 Komentara