Kao nekad Katanec i Čapljić, bivši igrač Partizana stiže u Dinamo?
Karabag je voljan da ga zadrži.
Povezane vesti
Bivši fudbaler Partizana Marko Janković (ne)očekivano je dospeo u žižu interesovanja prethodnih dana budući da je sve veći broj klubova koji bi izdvojili novčana sredstava za njega, a posle grčkog velikana Panatinaikosa oko na prvotimca Karabaga bacio je i Dinamo iz Zagreba.
Ovu informaciju preneli su azerbejdžanski mediji, pozivajući se na informacije od agencije koja zastupa iskusnog fudbalera uz napomenu da Karabag ima drugačije planove za njega.
Naime, klub u koji u poslednje vreme igra sve značajniju ulogu na međunarodnoj sceni želeo bi da zadrži reprezentativca Crne Gore makar od isteka ugovora na leto 2027. godine pa u ovom trenutku ne razmišlja u prodaju, osim u slučaju unosne ponude.
Jankovićeva karijera nije obećavala nakon "duple krune" sa Partizanom 2017. godine pošto je prelaskom u italijanski SPAL godinu i po dana kasnije krenuo fudbalskom stranputicom iz koje se izvukao na pravi način.
Prelazak u izraelski fudbal za fudbalera koji je kao jako mlad stigao u Olimpijakos značila je korak napred ka revitalizaciji karijerem, a nakon solidnih epizoda u Beitaru iz Jerusalima i Hapoelu iz Tel Aviva usledio je poziv iz Karabaga na leto 2022. godine, koji mu je karijeru podigao na viši nivo.
Solidne partije tokom tri sezone vratile su ga u fudbalski etar, pa ne čudi što su pozivi iz Atine i Zagreba stigli kao najbolja potvrda.
Uprkos tome što su ovom trenutku neznatne šanse da pojača Dinamo, Janković bi u slučaju dolaska na "Maksimir" nastavio tradiciju fudbalera koji su nosili dresove Partizana i zagrebačkog kluba, među kojima su nesumnjivo najpoznatiji Srećko Katanec i Vlado Čapljić.
-------------------------------
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara