Kijeza bi da se izjednači sa Vlahovićem, Juve mu već traži zamenu!
Boravak Federika Kijeze u Juventusu bi mogao da se završi uskoro...

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (03.07.2025) - Velike vesti oko Mitra i Vlahovića, Zvezda pred sjajnim pojačanjem, Barsa primorana na ozbiljnu prodaju, ostaje Adem!
Zvanično - Milan ima novog veznog za 25.000.000 evra!
Epski raspad Intera, "Toro" kao Ikardi, isplivala klauzula, svlačionica u rasulu?
Još petorica za veličanstvenog šampiona, među njima i Vanja, ovo je cena! Šta se čeka?
Iako ima ugovor do 2025. godine, Federiko Kijeza bi uskoro mogao da napusti klub.
Naime, on smatra da treba da ima platu poput Dušana Vlahovića, što znači 7 miliona evra na godišnjem nivou, a imajući u vidu da je trenutno na 5 miliona evra, jasno je da postoji blago nezadovoljstvo kod njega.
Juventus ne može da priušti sebi da mu pojača primanja, što je tražio njegov menadžer, pa postoji veliki zastoj u pregovorima oko novog ugovora.
I dok postoji zastoj u pregovorima sa Kijezom, Juve traži na drugom mestu. Potencijalna zamena za Kijezu bi mogao da bude Alfred Gudmundson.
Ovaj fudbaler Đenove je tražena roba, imao je dosta ponuda ovog januara, a njegov klub je od Fiorentine odbio 25 miliona evra.
Traže čitavih 40, Juventus bi to mogao da plati na leto...