Lajpcig ima "zlatnu koku" - Premijer liga poludela za Francuzom!

Autor: Lazar Nikolić
sreda 23.02.2022.
19:42
Izvor: Sportske.net

Sve je počelo od Mančester junajteda.

EPA-EFE/CLEMENS BILAN
EPA-EFE/CLEMENS BILAN

Povezane vesti

Pre nekoliko dana pisali smo o interesovanju Mančester junajteda da u svoje redove dovede krilo nemačkkog Lajpciga Kristofera Nkunkua.

Danas stižu nove inofmracije iz Nemačke u vezi transfera sjajnog francuskog fudbalera, naime, ugledni "Bild" navodi da su se u trku za njegov potpis ponovo ozbilno uključili Liverpul i Arsenal, a da je Totenhem novi klub koji je stao u red za toliko željenog Francuza.

Dvadesetčetvorogišnjak igra sjajno u Red Bul Lajpcigu ove sezone, postigao je 19 golova i na njih dodao 13 asistencija, tako da je statistički jedan od najboljih fudbalera Bundeslige.

Kada govorimo o ciframa, eventualni transfer Nkunkuka sigurno neće biti manje od 75 miliona evra, koliko je donja granica ispod koje Lajpcig neće prodati svoju zvezdu. Ako bi Totenhem izdvojio ovoliki novac za igrača i doveo ga u svoje redove, bio bi to najveći transfer u istoriji kluba. "Pevci" su do sada najskuplje platili Tangija Ndombelea 53 miliona funti.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke