Maksimović deo 'drim-tima' - Crveno-belo mu je izgleda suđeno
Nema još mnogo vremena...

Povezane vesti
Sarajevo pravi najjači tim u novijoj istoriji, na meti i Marko Pjaca?!
TRANSFERI UŽIVO (20.08.2025) - Eze "ukrao šou" svima, Milan dogovorio Bonifejsa, rekordan transfer Viljareala
Kustošija pomera granice, hrvatski niželigaš prodao igrača za 6.000.000 dolara!
Jojić i Saničanin u Banjaluci, u BiH sledi nikad neizvesnija šampionska trka!
Srpski štoper Nikola Maksimović u ovom trenutku je najbliži potpisu za grčki Olimpijakos, prenose tamošnji mediji.
Iako se nekoliko puta tokom leta dovodio u vezu sa Crvenom zvezdom od toga nije bilo ništa, niti će biti. Nikola Maksimović će po svemu sudeći zadužiti crveno-belu opremu, ali onu iz Pireja.
S obzirom na to da se s 1. oktobrom prelazni rok u Grčkoj zatvara, nema još mnogo vremena da Maksimović potpiše, a ukoliko to ne učini, mogao bi da ostane bez kluba do zime.
On bi trebalo da predstavlja zamenu za Kostasa Manolasa koji je pre nekoliko dana potpisao za Al Šardžu.
Podsećamo, Olimpijakos je jedan od timova koji važe za "hit" leta budući da su doveli igrače kao što su Marselo, Sedrik Bakambu i Hames Rodrigez.
0 Komentara