Megvajer blizu kraja u Junajtedu, London ga zove
Mančester junajted namerava transfer za Harija Megvajera ovog leta, saznaje "Football Transfers".

Povezane vesti
Za nove destinacije se spominju Vest hem i Totenhem.
Megvajeru ide loše od dolaska Erika ten Haga na "Old Traford", a pošto je rotacija takv da je levi bek Luk Šo sada bolji od njega u svojoj prirodnoj ulozi, Megvajer je na listi za transfere. Za to je delimično kriv i samo Megvajer brojnim nespretnim, nedopustivim greškama i autogolovima.
"Football Transfers" navodi da Junajted toliko želi odlazak centralnog beka Engleske, da će prihvatiti ponudu od oko 45 miliona evra od svojih rivala iz Premijer lige. Ranije se mislilo da će početna cena biti oko 10 miliona evra veća.
Megvajer bi mogao da se uputi u prestonicu, a Vest Hem je drugi klub zainteresovan za 30-godišnjaka, koga je Mančester junajted doveo iz Lestera 2019. za rekordnih 80 miliona evra za centralnog defanzivca.
Prelazak u Totenhem će verovatno zavisiti od prisustva Brendana Rodžersa u londonskom klubu sledeće sezone. "Football Transfers" je ranije pisao da Sparsi žele da privuku par iz Lestera, Džejmsa Medisona i Jurija Tilemansa u prestonicu ako bivši šef Liverpula preuzme menadžerski posao.
0 Komentara