Miha dobija pakleno pojačanje?
Verovatno i vlasnika najlepšeg gola ove sezone.

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (31.08.2025) - Paketin poljubac rekao sve, Martinez pred vratima Junajteda, Juve kupuje u Francuskoj
Dušan za 40 minuta doneo šest bodova, ali Juve i dalje traži "hleba preko pogače"
TRANSFERI UŽIVO (30.08.2025) - Voltemade stigao, Isak čeka poslednji poziv, Čelsi stopirao Džeksona u "pet do 12"!
Zvanično - Enkunku je Milanov za 35.000.000 + 5.000.000!
Siniša Mihajlović se spominje kao jedan od kandidata za preuzimanje klupe Juventusa ukoliko Anjeli odluči da uruči otkaz Pirlu.
Srpski stručnjak je za sada u Bolonji, posle 28 kola zauzimaju 11 poziciju. Miha predvodi tim još od 2018. godine, pre toga je vodio Torino, Milan, Sampdoriju, reprezentaciju Srbije. Ovo mu je inače drugi mandat u Bolonji.
Valter Sabatini, sportski direktor tima želi da svom treneru obezbedi jaka pojačanja. A jedno od njih jeste i Erik Lamela, kojeg je svojevremeno doveo u Romu.
"Erik Lamela je potencijalna meta. Pokušavamo da vidimo da li postoji šansa da ga otkupimo od Totenhema... za sada nije sigurno. Videćemo", izjavio je Sabatini.
Lamela, koji je svoje znanje i temperament najbolje demonstrirao u derbiju Londona sa Arsenalom, ima ugovor do 2022. godine sa "pevcima". Istina, kod Murinja uglavnom ulazi sa klupe. U Londonu je još od 2013. godine.
0 Komentara