Napoli raskida sa Francuzom, ima li mesta kod Tuhela?
Vezni igrač napušta Čizmu.
Povezane vesti
Španija kao sudbina, kondicioni trener otkrio Vlahovićev novi klub!
Gotova stvar - Ova šestorica će doneti Milanu 70.000.000 evra!
Milan neće stati, želi napadača Fiorentine!
KRAJ - Birmančević u La Ligi, Benzema je vest dana, propao transfer Nedeljkovića, ništa od Arsenalove "bombe", poniženje za Sterlinga, Palas "razbio" kasu, a Mateta ostao, "haos" u Atletiku!
Tieme Bakajoko se neće zadržavati duže od predviđenog u Napulju.
Klub sa juga Italije je pozajmio veznog igrača sa "Stamford Bridža", ali italijanski mediji prenose kako Napoli ne planira da pozajmicu pretvori u transfer.
Bakajoko je zabeležio 36 utakmica za Gatuzov tim, većinu utakmica je i počinjao, ali sada mu sledi povratak u London. Sa Čelsijem ima ugovor do 2022. godine, međutim prethodne tri sezone je provodio na pozajmicama. Prvo u Milanu, zatim Monaku i Napoliju ove sezone.
"Plavci" su ga kupili 2017. godine za sumu od 44 miliona evra od "kneževa", veliko je pitanje da li će Tuhel imati mesta i za stamenog veznjaka u svom timu.

0 Komentara