Napolitanci priznali - Da li je iko želeo Ronalda?
Žorž Mendeš podbacio.
Povezane vesti
Španija kao sudbina, kondicioni trener otkrio Vlahovićev novi klub!
Gotova stvar - Ova šestorica će doneti Milanu 70.000.000 evra!
Milan neće stati, želi napadača Fiorentine!
KRAJ - Birmančević u La Ligi, Benzema je vest dana, propao transfer Nedeljkovića, ništa od Arsenalove "bombe", poniženje za Sterlinga, Palas "razbio" kasu, a Mateta ostao, "haos" u Atletiku!
I posle meseci spekulacija, Kristijano Ronaldo će ostati na "Old Trafordu" makar do januara kada se ponovo otvara merkato.
Legendarni Portugalac je želeo da napusti Mančester Junajted, njegov agent, Žorž Mendeš, je imao pune ruke posla. Portugalac je nudio usluge svog klijenta širom Evrope. Spominjani su Čelsi, Bajern Minhen, Borusija Dortmund, Marsej, Atletiko Madrid, PSŽ i na kraju Napoli.
Kako izgleda, niti jedan klub nije bio ozbiljno zainteresovan za saradnju sa Portugalce. Stigli su demanti iz pomenutih nemačkih klubova, a danas se oglasio i Đuntoli. Sportski direktor Napolija je izjavio kako pregovora oko Ronalda nisu postojali.
"Žao mi je da to kažem, ali mi nikada nismo bili u pravim pregovorima sa Mančester Junajtedom oko kupovine Kristijana Ronalda tokom ovog leta", izjavio je čelnik kluba sa juga Italije.
Ronaldo će tako ostati u Engleskoj, Ten Hag ga za sada koristi kao rezervistu, ali takav scenario za sada daje rezultate. Videćemo šta Ronaldo planira posle "neuspešnog bega" iz Mančestera.
2.jpg)
0 Komentara