Nije uspelo letos, ali sada hoće? Bombu zime aktivira Pari Sen Žermen!
Čini se da su veoma blizu velikog transfera.

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (03.07.2025) - Velike vesti oko Mitra i Vlahovića, Zvezda pred sjajnim pojačanjem, Barsa primorana na ozbiljnu prodaju, ostaje Adem!
Zvanično - Milan ima novog veznog za 25.000.000 evra!
Epski raspad Intera, "Toro" kao Ikardi, isplivala klauzula, svlačionica u rasulu?
Još petorica za veličanstvenog šampiona, među njima i Vanja, ovo je cena! Šta se čeka?
Fudbalski klub Pari Sen Žermen pokušava da ostvari najveći transfer u Evropi u zimskom prelaznom roku.
Ovogodišnji januarski merkato je sve samo ne dosadan, za razliku od ponekih prethodnih. Mnogo je šuškanja, mnogo je obavljenih poslova, a mnogi će se tek ostvariti.
Parižani žele da osnaže svoj napad o čemu smo već pisali, a glavna želja je neuspela meta od letos - Hviča Kvarachelija!
Mnogi relevantni izvori počevši od Fabricija Romana, pa do Đanluke di Marcija ističu da je PSŽ u direktnim kontaktima sa čelnicima Napolija koji su definitivno otvoreni da ga puste tokom januarskog prelaznog roka iako im ide sjajno pod Antoniom Konteom ove sezone.
I on igra sasvim dovoljno. Nastupio je 17 puta u Seriji A, zabeležio je pet golova i imao tri asistencije, što jeste slabiji učinak od takmičarske godine u kojoj je osvojen Skudeto, ali je i dalje solidan.
Govori se o cifri od 80.000.000 evra, što je za 40.000.000 manje u odnosu na ono što je Napoli zahtevao letos za gruzijskog levokrilnog napadača.
Od svoje prve sezone u Seriji A, Kvarachelija je izuzetna opasnost po gol svakog rivala.
Ima najviše driblinga u šampionatu, dodira na protivničkoj polovini, drugi je po broju kreiranih šansi i šuteva, a treći po broju udaraca u okvir protivničkog gola.
0 Komentara