Nove promene u Sitiju, tandem odlazi, Pep troši još 150.000.000?!
Ovo je plan "građana".
Povezane vesti
Osimen je ponovo "vruća" tema - hoće li učenik pobediti učitelja u trci za Nigerijca?
Sada je i zvanično - Rasmus u Napoliju, Junajtedov minus "samo" 30.000.000
Bernardo Silva otpisao Benfiku, dva kluba se "trkaju" za njegov potpis
Sitiijeva prljava posla - Stiže talenat od 25.000.000 da se ispeglaju računi sestrinskom klubu
Mančester siti još uvek nije završio sve poslove ovog leta.
Otišli su Ilkaj Gundogan i Rijad Marez, Pep Gvardiola je stopirao odlazak Bernarda Silve, ali je zato poručio Žoau Kanselu i Ajmeriku Laportu da mogu da odu do kraja prelaznog roka.
Kanselo pregovara sa Barselonom, nije nemoguće da ode na pozajmicu uz otkup narednog leta. On je već dogovorio sve lične uslove sa Barsom i čeka da klub nađe formulu za njegov dolazak.
Laport ima ponude iz Saudijske Arabije, pominjao se Juventus, ali "stara dama" ne može da ispuni zahteve Mančester sitija.
Što se tiče pojačanja, Žeremi Doku je iskočio u prvi plan kao zamena za Rijada Mareza, ali i Ren očekuje ponudu od 60 miliona evra, što će Siti razmotriti.
Takođe, Siti je poslao ponudu od 75 miliona evra za Lukasa Paketu, ali je Vest Hem odbio i očekuju se dalji pregovori.
Sve u svemu, ako Siti dovede i Paketu i Dokua potrošiće sigurno oko 150 miliona evra i ponovo će imati najjači tim u Premijer ligi, a i u Evropi.
Ne treba da podsećamo da je Siti već doveo Matea Kovačića i Joška Gvardiola, na koje je potrošio oko 125 miliona evra.
0 Komentara