Otkriveno - Arsenal u "pet do 12" krenuo po Nemca, ali...
Nemac je bio želja u "minut do 12".
Povezane vesti
KRAJ - Birmančević u La Ligi, Benzema je vest dana, propao transfer Nedeljkovića, ništa od Arsenalove "bombe", poniženje za Sterlinga, Palas "razbio" kasu, a Mateta ostao, "haos" u Atletiku!
Veliko poniženje sa Rahima Sterlinga u smiraj prelaznog roka
Kosta Nedeljković napušta Lajpcig, sledeća stanica - Italija?!
Panika u Minhenu, iza svega se krije - Real Madrid?!
Fudbalski klub Arsenal ipak je pokušao da se pojača u finišu zimskog prelaznog roka, ali nije uspeo.
Kako su otkrili mediji iz Nemačke, Arsenal je u smiraj januarskog prelaznog roka zvao Leona Gorecku, ali da se Nemac zahvalio i odlučio da ostane u Bajern Minhenu.
Bajern je neposredno pre završetka prelaznog roka i potvrdio da će se na leto rastati sa nemačkim vezistom.
Gorecka je tokom januara bio velika želja i Atletiko Madrida i Totenhema, imao je i ponude pomenutih klubova, ali je odlučio da ostane do leta i potom kao slobodan izabere naredni klub.
To nije uspeo čak da promeni ni poziv Arsenala, koji je u smiraj prelaznog roka želeo da nađe zamenu za Mikela Merina koji će pauzirati nekoliko meseci.
Gorecka je za Bajern Minhen odigrao 292 utakmice, dao je 47 golova i upisao 48 asistencija i osvojio sve moguće trofeje.
Ima 30 godina pa je jasno da ga na leto sigurno čeka još jedan veliki klub, samo je pitanje koji...
0 Komentara