Ovo je formula za Antonijev transfer iz snova!
Brazilac želi nazad.

Povezane vesti
Ofanzivac Mančester junajteda Antoni želi da se vrati u Betis, baš kao što i klub iz Andaluzije želi Brazilca.
Antoni je blistao na pozajmici u prošloj polusezoni, dao je devet golova i dodao pet asistencija na 26 utakmica i Betis planira da ga vrati.
Ali, problem je što Junajted preferira prodaju, a ne novu pozajmicu, pa je Betis pronašao novu formulu. Andalužani su spremni da ga dovedu na pozajmicu sa obaveznim otkupom 70% njegovog ugovora narednog leta.
Betis bi platio za to 20 miliona evra, a Junajtedu bi išlo i 30% od narednog transfera.
Prethodno je Junajted odredio cenu od 35 miliona evra, koliko Betis nije spreman da plati, uprkos odlacima Džonija Kardoza u Atletiko Madrid i Hesusa Rodrigeza u Komo.
Antoni čeka rasplet, ali zna da ne želi nazad kod Rubena Amorima, baš kao ni što Portugalac ne želi njega...
0 Komentara