Perez želi da ukrade Barsinog najboljeg, stigao odgovor sa devet nula!
Florentino Perez ima plan, ali...

Povezane vesti
Real Madrid želi Ronalda Arauha!
Španski mediji otkrili su danas da Florentino Perez planira da ponudi Arauhu astronomsku ponudu da odbije Barselonu. Urugvajac je u Barsu stigao 2018. godine kao tinejdžer, sada je bukvalno najbolji defanzivac, a možda i igrač Ćavijeve ekipe i čeka ponudu za novi ugovor.
Pregovore želi da uspori Perez, koji sprema da učini Arauha daleko plaćenijim, ali najpouzdaniji izvor iz Katalonije - Toni Huanmarti, tvrdi da milijardu posto Urugvajac neće završiti u Realu.
Barsin plan je da odmah nakon zimskog prelaznog roka, kada oslobodi platni budžet, započne pregovore sa Arauhom i Gavijem oko novih ugovora.
Prema svim dosadašnjim najavama, i Arauho i Gavi razmišljaju samo u pravcu ostanka, odnosno produžetka saradnje sa Barselonom.
Arauho je jedino poručio da želi da dobije ponudu u skladu sa svojim partijama i igrama. Đoan Laporta je svestan značaja Urugvajca i teško je poverovati da može da ostane bez njega, a kamoli i da dopusti da ode u Real.
0 Komentara