Posle Kjeze potop? Ovo su opcije Juventusa za januar!
Veliki problemi nakon povrede sjajnog reprezentativca Italije...

Povezane vesti
U Juventusu su šokirano povredom Federika Kjeze, za njega je posle pucanja ligamenta kolena sezona završena i postavlja se pitanje šta uraditi u prelaznom roku, nastaviti sa potragom oko klasičnog napadača, ili dovesti zamenu za sjajnog italijanskog reprezentativca.
Sve će sačekati sutrašnji Superkup protiv Intera, ono što je izgleda sigurno je da je Dejan Kuluševski posle povrede Kjeze povučen sa transfer pijace i sigurno će ostati do leta. Alegri navodno ima nameru da gurne Kvardada napred, kao desnog ofanzivnog igrača, dok će Danilo zauzeti svoju prirodnu poziciju desnog beka.
Ono što ostaje nepoznato je ipak centralni napadač, Nedved i sportski sektor su poslušali Alegrija, nema prodaje Morate Barseloni, tačnije puštanja Španca da ode, ako ne bude doveden napadač.
Opcije tipa Vlahović ili Skamaka su nerealne za zimu, a klub ne želi Obamejanga zbog velike plate, ali ni Marsijala iz Junajteda. Jedina opcija je Maurito Ikardi. On je razočarao i protiv Liona i praktično su mu dani odbrojani, ali PSŽ ne popušta, želi da se Juventus obaveže na otkup Argentinca na leto, ako ga sada pozajme.
Pominje se kao rešenje i Serdar Azmun, "iranski Mesi" iz Zenita, njemu ističe ugovor na leto.
Jedan od direktora Juventusa, Arivabene koji je prozvao igrače poput De Lihta i Dibale da više slušaju menadžere nego trenera je poručio pred Romu da je plasman u Ligu šampiona obaveza, on drži čvrst kurs i kako se saznaje protivi se planovima kluba da Dibali daju ugovor od 10 miliona po sezoni. Argentincu obaveza ističe na leto, kada je na terenu igra sjajno, ali je problem što je često povređen.
Šta će od svega biti videćemo, jer nisu u klubu navikli da na zimu traže veća pojačanja, a opet teško da ovaj napad, prvo bez Ronalda, a sada i bez Kjeze, može da donese makar četvrto mesto najvećem italijanskom klubu.
0 Komentara