Postaje konkretno, 70.000.000 za Ćavija Simonsa!
Izgleda da se priča bliži kraju.

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (11.08.2025) - Iz Zvezde u Partizan! Siti bi da pazari u Realu!
TRANSFERI UŽIVO (10.08.2025) - Njukasl plaća 94.000.000? Čelsi koristi Enkunkua!
Ta je otišao u Bajern, Ten Hag dovodi još jednog odličnog štopera!
TRANSFERI UŽIVO (09.08.2025) - Liverpul se rešio Darvina, Mitar u centru pažnje, Partizan sve dalje od Nastasića!
Optimizam vlada u Bajernu iz Minhena kada se radi o novom potencijalnom pojačanju.
U pitanju je Ćavi Simons, fudbaler Lajpciga koji je blistao u prethodnoj sezoni, uvideli su to i fudbaleri Crvene zvezde protiv koje je Holanđanin blistao.
Nekadašnji fudbaler PSV-a je pod ugovorom sa Pari Sen Žermenom, pa Bajern pregovara sa Parižanima oko otkupa ugovora i prema nekim navodima, blizu su dogovora.
Pita se i Lajpcig koji želi da ga zadrži, a Bavarcima je Simons prioritet ovog leta.
Uglavnom, situacija je izuzetno komplikovana, ali Bajern je baš uporan i angažovao je veliki broj ljudi kako bi se rešilo pitanje krilnog igrača za narednu sezonu.
Bajern želi opciju pozajmice sa pravom otkupa od 70 miliona evra, a prema navodima iskusnih nemačkih novinara, ovaj transfer nije daleko od realizacije.
0 Komentara