PSŽ priznao poraz, koliko ćemo još čekati do potpisa leta?!
Parižani nemaju aduta u rukavu.
Povezane vesti
Šansa koja se ne pruža dvaput - Silva pred vratima Madrida!
Atletiko završio posao od 45.000.000 evra, sada kuva jedan od najzvučnijih letnjih transfera!
Murinjo vraća poznatog trenera na mesto asistenta, pa od Florentina tražio veznog od 50.000.000!
Da li je zdrav Ansu Fati neočekivana opcija za Barsu?
Pari Sen Žermen je i definitivno odustao i više neće pokušavati ni kontaktirati Lionela Mesija.
Brojni pouzdani izvori, a naročito oni iz Francuske, potvrdili su danas da je PSŽ odustao od kapitena Barselone.
Razlog je vrlo precizan i jasan - Mesi želi da ostane samo u Barseloni i to je jedina opcija za njega.
PSŽ je godinu dana pokušavao da ubedi Mesija, čak su i igrači Parižana javno dosipali ulje na vatru i zvali ga na "Park prinčeva". U jednom trenutku je takav scenario bio vrlo realan i moguć, ali je onda Đoan Laporta pobedio na predsedničkim izborima i Mesiju se vratila vera u Barsu.
Mesi još uvek nije potpisao samo zbog toga što Barsa mora znatno da smanji plati spisak kako ne bi upala u finansijske probleme.
Katalonski klub će u narednim danima pokušati da proda još nekoliko igrača kako bi dodatno smanjila troškove i onda će ozvaničiti obnovu saradnje sa kapitenom.
Više puta smo pisali, ali još jedan podsetnik, prvi u redu za odlazak su - Umtiti, Pjanić, Kutinjo, Brajtvajt, Lengle i Antoan Grizman, od koga Barselona može da zaradi najviše novca.
Otišli su Alenja, Todibo, Žunior Firpo i Mateus Fernandes, dok je Trinkao pozajmljen Vulvsima.
0 Komentara