Real dovodi napadača na zimu, Joviću se guši sva minutaža?
Definitivno bi im doneo još iskustva.

Povezane vesti
Preokret - Barsa primorana da proda Flikovog mezimca?!
TRANSFERI UŽIVO (02.08.2025) - Son odlazi, Liverpul zaradio skoro 20.000.000, PSŽ doveo tandem od 110.000.000!
TRANSFERI UŽIVO (01.08.2025) - Obrt u "slučaju Jović", Partizan se ne pita o sudbini Jovana Miloševića, Zvezda predstavila pojačanje, Liverpul odustaje od Isaka, Ali svira kraj?
Može biti samo jedan, Endrik odlazi iz Reala?
Napadač Mančester junajteda Edinson Kavani po svemu sudeći napustiće taj klub predstojeće zime.
Manjak minutaže naterao je Kavanija da promisli i kako javlja španski "Nasional", Urugvajac je odabrao da potraži novu sredinu. Barselona je, navodno, iskazala svoje interesovanje za Kavanija koji bi takođe imao sporadičnu, ali važniju ulogu u tom klubu u odnosu na ono što trenutno dobija u Mančester junajtedu.
Slična situacija bila bi i u Realu, gde bi bio zamena za Karima Benzemu, ali svojim autoritetom i kvalitetnom bi i te kako mogao da doprinese. Kako javlja "Nasional", već na zimu će Real pokušati da angažuje najboljeg strelca u istoriji Pari Sen Žermena.
Taj transfer bi najviše pogodio Luku Jovića, čija minutaža je ionako mizerna. Praktično bi ga doalzak Kavanija "ugušio" i izvesno je, morao bi da potraži novi angažman.
Kavani je odigrao jedva nešto više od sat vremena ove sezone. Nedavno je proužio ugovor sa Junajtedom na godinu dana pošto je prošle kampanje uspeo da postigne 17 pogodaka i upiše šest asistencija.
0 Komentara