Real krenuo po prioritetnu metu - Čuvali su novac i sada ga neće žaliti
Madriđanima je potrebna kvalitetnija poslednja linija.

Povezane vesti
Fudbalski klub Real Madrid angažovaće štopera tokom letnjeg prelaznog roka i želeće da se to dogodi pre početka Svetskog klupskog prvenstva.
Kako se trenerska vrteška dogodila i Karlo Anćeloti je bivši, a Ćabi Alonso budući trener, Real kreće u realizaciju planova za kreiranje tima sposobnog da se suprotstavi, pre svega Barseloni koja ih je ove sezone "tamburala" gde god je stigla, a potom i ostatku Evrope.
Ćabi Alonso će igrati u drugačijem sistemu od Karla Anćelotija i izvesno će koristiti 5-3-2 ili 3-5-2. Sistemi koji su promenljivi i prilagodljivi u toku same utakmice.
Trent Aleksander-Arnold će stići, a sa njim će pokušati da dovedu još jednog momka iz Premijer lige. Španski mediji javljaju da će Real angažovati štopera i on je prioritet za "kraljevski klub". Navodno, trebalo bi da krenu ka Dinu Hujsenu iz Bornmuta čija cena se kotira oko 60.000.000 funti, pa naviše. Madriđani zimus nisu želeli da potroše ni cent upravo iz razloga što su slutili da će Ćabi Alonso doći i da će morati da mu obezbede novac za reorganizaciju pojedinih linija tima.
Hujsen je jedan od najtraženijih centralnih bekova u Evropi. Svi vodeći engleski klubovi su ga utefterili, ali kada se Real uključi u priču teško je odabrati drugačiju opciju od njih.
Njegov otac je navodno uključen u čitavu priču i spreman je da ubedi sina da je Madrid najbolja opcija za njega ukoliko Real uopšte pošalje zvaničan upit za Holanđanina kojeg se Juventus olako odrekao.
0 Komentara