Realnost ili san - Pjanić već "odao" transfer?
Ne odustaje.
Povezane vesti
Španija kao sudbina, kondicioni trener otkrio Vlahovićev novi klub!
Gotova stvar - Ova šestorica će doneti Milanu 70.000.000 evra!
Milan neće stati, želi napadača Fiorentine!
KRAJ - Birmančević u La Ligi, Benzema je vest dana, propao transfer Nedeljkovića, ništa od Arsenalove "bombe", poniženje za Sterlinga, Palas "razbio" kasu, a Mateta ostao, "haos" u Atletiku!
Fudbaler Barselone Miralem Pjanić ni ne krije da želi da se vrati u Juventus ovog leta posle blago rečeno loše sezone u katalonskom klubu, a poslednjom objavnom na Instagramu samo je podgrejao namere.
Reprezentativac Bosne i Hercegovine je na Instagramu objavio svoju crno-belu fotografiju, što ukazuje na boje velikana iz Torina, a među prvima mu ju je "lajkovao" Manuel Lokateli, koji je nedavno prešao u Juventus.
Nešto ranije tokom dana preneli smo da se za bivšeg fudbalera Rome i Liona interesuje i Sevilja, ali njegova želja je samo Juventus.
Pjanić je četiri godine igrao za "Staru damu", od kojih tri upravo kod Masimilijana Alegrija, koji se ovog leta vratio na klupu Juventusa.
Izvesno je da bi stigao na pozajmicu budući da je to daleko izvodljivija opcija za Juventus od plaćanja celokupnog transfera.
0 Komentara