Roma u problemima, Tuhel i Solskjer koriste situaciju?
Prioritet dva kluba jeste odbrana.
Povezane vesti
Osimen je ponovo "vruća" tema - hoće li učenik pobediti učitelja u trci za Nigerijca?
Sada je i zvanično - Rasmus u Napoliju, Junajtedov minus "samo" 30.000.000
Bernardo Silva otpisao Benfiku, dva kluba se "trkaju" za njegov potpis
Sitiijeva prljava posla - Stiže talenat od 25.000.000 da se ispeglaju računi sestrinskom klubu
Roma igra veoma dobru sezonu ove godine.
Rimljani se nalaze na poziciji pet u Seriji A sa dva boda i mečom manje od četvoroplasirane Atalante.
Fonsekini momci su bili odličnu u prvom meču osmine finala Lige Evrope, "vučica" je lako sa 3:0 savladala Šahtjor u prvom meču. Sutra igraju sa Parmom, a neminovno je da će utakmicu sa "mlekarima" s pažnjom pratiti skauti Čelsija i Mančester junajteda.
Meta interesa jeste Đanluka Manćini.
24-godišnji štoper je od ove sezone i u potpunosti igrač Rimljana, prošlu sezonu jeste proveo na "Olimpiku", ali kao pozajmljen igrač Atalante. Roma kao i većina evropskih klubova ima finansijske probleme izazvane tekućom pandemijom. Izvesno je da će italijanski klub morati da prodaje i neke važne igrače.

Tuhel i Solskjer su Manćinija stavili na listu prioriteta, navodi se da bi potrebna suma za dovođenje štopera bila oko 35 miliona evra. Reprezentativac Italije ima ugovor do 2024. godine, potencijalno mu sledi napuštanje domovine.

0 Komentara