"Šta Kostić da radi, da gleda Di Mariju sa tribina"?
Čudna izjava, mi ne mislimo tako...

Povezane vesti
Izgleda da nema ništa od dolaska Filipa Kostića u Juventus. Priče su utihnule, Srbin će, kako tvrde nemački mediji na kraju produžiti ugovor sa Ajntrahtom.
O našem internacionalcu je govorio i Peter Fišer predsednik "Adlera".
"Ne shvatam šta hoće Juventus. Doveli su Di Mariju koji igra na istoj strani. Kostić bi gledao sa tribina. Nadam se i čvrsto verujem da Filip ostaje sa nama. On može da ode u bilo koji kafič u Frankurtu i da ne plati ništa, toliko ga vole ovde", rekao je prvi čovek osvajača LE.
Za Ajntraht nije bilo sporno da poveća platu Kostiću, koji je odbijao jer je verovao da će završiti u Juventusu.
Navodno, njemu su Italijani nudili oko 3 miliona evra sa bonusima godišnje dok sadašnji klub želi da ga plati najmanje milion više.
Ajntraht je držao cenu, 20 miliona za Kragujevčanina kome ugovor ističe naredne sezone.
Juče se u Engleskoj pojavili priča da ukoliko Vest Hem ne uspe da kupi Davida Rauma, levog beka Hofenhajma, srpski reprezentativac je sledeća meta.
0 Komentara