Toliko loš da Čelsi plaća 5.000.000 funti da ga ne kupi!
Zanimljiv slučaj u Londonu.

Povezane vesti
Fudbalski klub Čelsi odlučio je da ne potpiše ugovor sa igračem Džejdonom Sančom i umesto toga platiće kaznu od 5.000.000 funti kako bi ga vratio u Mančester junajted, preneli su danas britanski mediji.
Sančo je prošlog leta prešao na pozajmicu u Čelsi, pošto je bio u lošim odnosima sa tadašnjim trenerom Junajteda Erikom ten Hagom.
U mančesterskom klubu su tada bili zadovoljni što je 25-godišnji Sančo napustio Old Traford.
Čelsi nije platio pozajmicu za fudbalera i platio je samo polovinu njegove nedeljne plate od 300.000 funti.
Kako je preneo Bi-Bi-Si (BBC), Čelsi se obavezao da će kupiti Sanča za oko 25.000.000 funti ako bude bolje plasiran od 14. mesta na tabeli Premijer lige, što je ekipi i uspelo, ili da plati kako bi izašao iz dogovora.
Međutim, klub i Sančovi predstavnici nisu uspeli da se dogovore o ugovoru, prema kome bi fudbaler morao da prihvati smanjenje plate u odnosu na onu u Junajtedu.
Sančov ugovor sa Mančester junajtedom ističe za godinu dana, a engleski klub i dalje duguje 17 miliona funti Borusiji Dortmund, odakle je doveo igrača 2021. godine.
Engleski fudbaler je ove sezone odigrao 42 utakmice za Čelsi, postigao je pet golova i imao je 10 asistencija.
Njegova pozajmica u Čelsiju ističe 30. juna, ali verovatno neće igrati za londonski klub na predstojećem Svetskom klupskom prvenstvu u SAD.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara