Trent je samo početak, Real krenuo i po španskog bisera od 50.000.000!
Pakleni plan Florentina Pereza.
Povezane vesti
Niko Paz, Endrik i Ramon - Realovih 2/3 na leto i to je tek početak
Konate se opet nudi? Liverpul se ne pita, a ima li zamenu?
Realu potrebna četiri pojačanja, neka su propuštena, a neka nedostižna! Perez sprema bombastično leto?
KRAJ - Birmančević u La Ligi, Benzema je vest dana, propao transfer Nedeljkovića, ništa od Arsenalove "bombe", poniženje za Sterlinga, Palas "razbio" kasu, a Mateta ostao, "haos" u Atletiku!
Vest dana u Madridu danas je bio Trent Aleksander-Arnold, a danas je stigla još jedna bomba.
Navodno, Real Madrid je prelomio i krenuo u ofanzivu i po novopečenog španskog reprezentativca, od 50 miliona evra. U pitanju je - Din Hujsen, 19-godišnji štoper Bornmuta.
Madridski izvori otkrivaju da skauti Real Madrida već mesecima prate Hujsena, da su ga preporučili upravi, ali da je prvobitni plan bio da ga puste da se razvija i da krenu po njega 2026. godine.
Međutim, njegov iskorak ove sezone, po dolasku iz Juventusa prošlog leta za samo 15 miliona evra, naterao je Real da već krene u realizaciju transfera.
Njegova otkupna klauzula postavljena je na 50 miliona evra i Real se plaši da bi brojni klubovi mogli da ga preduhitre ako već na leto ne krene po njegov potpis.
Inače, Hujsen je i navijač Real Madrida, u nedavnim intervjuima uglavnom je pričao o Serhiju Ramosu kao svom idolu.
Ulje na vatru dolio je i njegov otac, koji je na svom Instagramu podelio naslovnicu lista As koji je potvrdio da Real želi Hujsena.
Deluje da ovo Real neće propustiti, a ni da mladi Španac neće slušati druge ponude ako na stolu ima od svog omiljenog kluba.
Zanimljivo je to da je Hujsen rođen u Amsterdamu i da je nastupao za U-19 reprezentaciju te zemlje, ali je kasnije prešao u Španiju.
0 Komentara