Zvanično - Pirgić predstavljen u Viktoriji: ''Klubovi odlučili da ne otkrivaju iznos transfera''
Ozvaničen najavljeni transfer dosadašnjeg fudbalera Železničara.
Povezane vesti
Češka Viktorija Plzenj danas je i zvanično predstavila Stefana Pirgića kao svog novog igrača. On je stigao iz pančevačkog Železničara, a Viktorija je sa njim potpisala ugovor na četiri godine.
Pirgić je prošle sezone postigao četiri gola i upisao tri asistencije na 35 odigranih utakmica.
''On je mladi vezni igrač koji je sposoban da igra u klasičnu šesticu, ili čak osmicu. Impresionirao nas je svojom borbenošću, brzinom i radom sa loptom. Verujemo da će nastaviti sa kvalitetnim nastupima u našem dresu i da će moći da napravi dalje povećanje učinka'', rekao je sportski direktor Viktorije Martin Vozabal.
''Veoma dobro poznajem Viktoriju, to je veliki i ambiciozan klub. Ambicija i želja za uspehom bili su razlozi zašto sam se odlučio na ovaj korak.
Drago mi je što je sve dogovoreno veoma brzo i što mogu da se uključim odmah na početku letnjih priprema. Želeću da pokažem šta imam i budem najveći adut tima'', rekao je Stefan Pirgić posle potpisivanja ugovora.
Na kraju saopštenja na klupskom sajtu Viktorije Plzenj navodi se da su ''klubovi odlučili da ne otkrivaju iznos transfera'', a u ovdašnjim medijima spekulisalo se o sumi od oko tri miliona evra koliko bi Železničar trebalo da inkasira na ime obeštećenja.
0 Komentara