Zvezdin "bratski klub" remeti planove u Ljutice Bogdana, ništa od potpisa još jednog "orla"?
Ugovor mu ističe na leto 2024. godine, a sada je dobio odličnu ponudu.
Povezane vesti
Luka Adžić od danas radi sa Singapurćanima
Turci zapeli za Fratezija, posle Fenera se javila i Galata i nudi nešto što se ne odbija!
Snovi se ipak ostvaruju, Hrvat iz četvrte lige stiže pravo u Ligu šampiona!
Ernan Barkos pronašao novi klub u 42. godini, igraće za 15.000 mesečno i čeka ga spektakularni doček!
Nemanja Maksimović bi uskoro mogao da napusti Hetafe što Zvezda želi da iskoristi kako bi pojačala tim pre početak naredne sezone, međutim sva je prilika da se Maksimović neće naći u njemu.
Ruski mediji pišu o ponudi Spartaka iz Moskve vrednoj 3.000.000 evra španskom klubu, dok vezisti nude godišnju platu od čak 1.500.000 evra uz dodatne bonuse.
Teško da bi u upravi Zvezde pristali da pariraju ovakvoj ponudi moskovskog kluba čiji navijači imaju poseban odnos, pa će "crveno-beli" veću pažnju obratiti na Edmunda Ada iz Šerifa koji je već mesecima na radaru srpskog šampiona.
Što se Maksimovića tiče, njegov ugovor ističe na leto 2024. godine što znači da će naredno leto biti poslednja prilika španskom klubu da zaradi od njegovog transfera.

0 Komentara