FOTO GALERIJA - Pobeda Srbije koja će se dugo prepričavati!
Scene za pamćenje.
Povezane vesti
Strepnja još traje - Kakvu još kaznu može da dobije Dušan Mandić?
Zašto i Zvezda i Srbija u isto vreme? ''Delfini'' zaslužuju još veću podršku!
Selektor Stevanović se ''ugrizao za jezik'' posle velike pobede: ''Ne, neću da komentarišem...''
Ima pravde! Srbija jača i od Španaca, i od sudija, fenomenalni Glušac, a Viktor je presudio evropskom i svetskom prvaku!
Posle velikih problema u prvom kolu protiv Holandije i pobede tek posle penal-serije, reprezentacija Srbije je večeras u ''Beogradskoj areni'' zablistala punim sjajem protiv branioca titule na Evropskom prvenstvu, selekcije Španije.
Naši ''delfini'' su uspeli da izdrže četiri minuta sa igračem manje, i bez isključenog Dušana Mandića od početka četvrte četvrtine, a u dramatičnoj završnici su trijumfovali sa 12:11, pobedonosnim golom Viktora Rašovića na šest sekundi pre kraja, a uz izvanredne odbrane mladog golmana Milana Glušca.
Bio je to meč drugog kola Grupe C na Evropskom prvenstvu u Beogradu, Srbija se probila na prvo mesto u grupi i značajno uvećala šanse za plasman u polufinale, ali pre toga u drugoj fazi takmičenja treba odigrati u istom stilu i protiv Mađarske, Crne Gore i Francuske, pa je još rano za neko veliko slavlje.
Ali, igra koju su prikazali naši vaterpolisti zaista ohrabruje pred naredne utakmice i zaista je lep osećaj na ovakav način savladati aktuelnog svetskog i evropskog prvaka.
U prilogu smo izdvojili neke od fotografija Slobodana Sandića iz Beogradske arene večeras. Scene koje će se pamtiti...
.
.
.
.
.
.
.
.
0 Komentara