23:10
Izvor: Beta

Odbranjeno je drugo mesto u grupi.

2023 Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

Vaterpolisti Novog Beograda pobedili su večeras Ferencvaroš sa 14:13 (4:3, 5:5, 2:4, 3:1), u utakmici devetog kola Grupe B Lige šampiona.

Novi Beograd je upisao sedmu pobedu u najelitnijem evropskom takmičenju i sa 22 osvojena boda drugi je na tabeli, dok je Ferencvaroš na trećoj poziciji sa 18 bodova.

Ekipa trenera Živka Gocića odlično je počela meč i brzo stekla tri gola prednosti, ali je isto tako i Ferencvaroš brzo došao do izjednačenja i ta prva četvrtina je odredila čitav tok meča.

Novobeograđani su igrali sa puno oscilacija. Golman domaćih Žoao Pedro Fernandeš nikako nije uspevao da uhvati pravi ritam, pa je Ferencvaroš napravio preokret i u trećoj četvrtini došao do prednosti i sa golom viška ušao u poslednjih osam minuta.

Ipak, kada je bilo najpotrebnije, Fernandeš je odlično branio u poslednjoj četvrtini, a Novi Beograd je sa tri vezana pogotka Angelosa Vlahopulosa, Alvara Granadosa i Radomira Drašovića uspeo da dođe do vođstva, a na kraju i pobede.

Najefikasniji u redovima Novog Beograda bio je Radomir Drašović sa tri pogotka, dok su se po dva puta u listu strelaca upisali Dušan Mandić, Alvaro Granados i Miroslav Perković, dok se kod Ferencvaroša istakao Silard Janšik sa četiri gola.

Vaterpolisti Novog Beograda će u narednom kolu Lige šampiona gostovati Marseju.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.