četvrtak 02.06.2022.
19:41

Sjajan meč ekipe Igora Milanovića.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Vaterpolisti Novog Beograda plasirali su se danas u polufinale završnog turnira Lige šampiona.

Oni su danas u četvrtfinalu na beogradskom bazenu ''11. april'' savladali ekipu francuskog Marseja rezultatom 16:10 (5:4, 4:2, 3:1, 4:3) i u petak će od 18 časova i 30 minuta igrati protiv Breše u polufinalu.

Sjajno je branio Koimbra,  21-godišnji Brazilac na golu Novog Beograda koji je do kraja nanizao petnaestak odbrana.

Uz iskusnije Mandića i Rašovića, blistao je i mladi Vasilije Martinović koji je već do kraja druge četvrtine postigao dva gola, za vođstvo Novobeograđana od 9:6.

Gostima nije pomogao ni naš proslavljeni reprezentativac Andrija Prlainović koji je meč završio sa pet postignutih golova.

Novi Beograd su do pobede predvodili Dušan Mandić sa pet i Strahinja Rašović sa tri gola. Po dva puta su se u listu strelaca upisali Vasilije Martinović i Nikola Jakšić, dok su po jedan gol postigli Miroslav Perković, Angelos Vlahopulos, Radomir Drašović i Viktor Rašović.