Jeste li videli šta je Sale uradio prilikom dodele medalja?
Autor: Darko Mitrović
ponedeljak 18.09.2017.
09:33
Izvor: Sportske.net
Sale Đorđević, pre svega - veliki čovek!

EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU
Povezane vesti
I dok su mnog govorili o našoj nekakvoj ''B'' ili ''C'' reprezentaciji, selektor Aleksandar Đorđević ni u jednom trenutku nije tražio alibi, iako je imao i previše kadrovskih problema tokom ovog leta.
U svakom trenutku je isticao da su igrači koje je poveo na Evrobasket naših najboljih 12, maksimalno je verovao u njih i oni su mu vratili požrtvovanjem na terenu i na kraju - osvajanjem srebra.
A prilikom dodele medalja, Đorđević se još jednom poklonio toj dvanaestorici igrača, odajući im priznanje za sve što su učinili na ovom šampionatu.
Naravno, ovakav naklon zaslužuju i Đorđević i njegovi saradnici, a sve zajedno ćemo ih večeras pozdraviti ispred Skupštine grada na svečanom dočeku.
Bravo, majstori!
--
U svakom trenutku je isticao da su igrači koje je poveo na Evrobasket naših najboljih 12, maksimalno je verovao u njih i oni su mu vratili požrtvovanjem na terenu i na kraju - osvajanjem srebra.
A prilikom dodele medalja, Đorđević se još jednom poklonio toj dvanaestorici igrača, odajući im priznanje za sve što su učinili na ovom šampionatu.
Naravno, ovakav naklon zaslužuju i Đorđević i njegovi saradnici, a sve zajedno ćemo ih večeras pozdraviti ispred Skupštine grada na svečanom dočeku.
Bravo, majstori!
--
Koliki kralj i smeker je Sale💙💪👑 naklon do poda kao sto se on klanja svojim igracima👑💙 pic.twitter.com/f16QxreNpe
— Grobarka (@ima1tim) September 17, 2017
20 Komentara
mm20
Djordjevicu, majstore, imas postovanje od svakog ko je normalan. Kakv je to gospodin covek, skidam kapu za sve, i kad si igrac bio, i sad. I Bogdan me je odusevio, ma svima svaka cast. Bilo je gresaka, al srce imaju.
koliko gotivim ovog coveka to je nenormalno. naklon do poda Sale legendo
Kobe
Coveku treba dati da dozivotno vodi selekciju. Boljeg trenera ili selektora (kako god) nema nijedna reprezentacija, covek koji nas je vratio u vrhu, sa kojim smo uvek medju favoritima. Zna kako se vodi tim a najjace od svega sto je zbog njega atmosfera i u pobedi i u porazu bratska, bez svajda, bez bilo kakvog prebacivanja krivice, to je uspeh, to je nesto sto retko ko ima i zbog toga cemo jos dugo biti vrh svetske i evropske kosarke! Veliki Sale, veliki igrac a sada i trener, ziv ti nama bio jos 100 godina kralju!
lary7
ima bolji Kokoskov
Čika Marko
Mislim da u to i ti sam ne verujes....Slovenija bez Dragica i Doncica je nula. Srbija bez prve petorke osvaja srebro....da ne spominjem sta je Sale uradio sa Srbijom poslednjih 5-6 godina. Sve ostalo komentarisati je suvisno.
lary7
kako nije bolji zasto su saleta otjerali iz grcke da je trenercina trenirao bi barcelonu ili real madrid ima srece samo sto ima dobre igrace u repki koji imaju srce i muda tako da on je na nivou zdovca i ace petrovica da je tako dobar pokupili bi ga vec giganti
Čeki
Hhahah s kojim igracima i kojim sudijama? Dobar jeste, ali bolji od Saleta nije.
Stari
Đorđević nije tražio alibi i svaka čast na tome, ali se mora naglasiti da je Slovenija zasluženo prvak Evrope što ne znači da je i najbolja. Najbolja ekipa nije igrala!!!
Rise up
Izvukao je maksimum iz ovog tima.Iskreno bilo je tu ekipa na EP koje su i mozda jace od nas i zato je veliki uspeh ovo srebro.Veliko prijateljstvo i hemija medju igracima i povezanost sa Sasom.
magister
ČOVEK!!!
Fejs str Hehe sport
okosev je dokazao da je vrhunski trener koji nije mogao da se dokaze u Srbiji od blisko kumovskih veza i poznanstva da bi dobio posao.
AC REVOLTIZAN
Okosev?
Bojan Samardzic
Vjerovatno je ovaj turnir najbolje vodjenje ekipe u njegovoj karijeri. Siguran sam da ce voditi jos bolje sljedece turnire. Svaka cast za svaki potez!
AC REVOLTIZAN
Plus je iskulirao Pantelica:-D Sve preko cetvrtfinala je (veliki) uspeh za nas bez obzira na to sto nas je kostur opet posluzio, mi prosto moramo to da shvatimo i cenimo. Voleo bih da bude napravljena jedna analiza sudjenja.