petak 28.08.2015.
21:44

Šta se desilo 28. avgusta 2011. godine?

Navijači Junajteda će se na ovo pitanje nasmejati, nema garancija kako će reagovati navijači Arsenala.

Jer, tog dana je njihov tim na sred Old Traforda doživeo onaj čuveni poraz od 8:2. Aleks Ferguson se tog dana opredelio za ekipu u sledećem sastavu: De Hea, Smoling, Džouns, Evans, Evra, Nani, Kleverli, Anderson, Jang, Runi i Velbek.

Sa druge strane terena stajali su: Šćešni, Traore, Đuru, Košćelni, Dženkinson, Kokelan, Aršavin, Rosicki, Volkot, Robin Van Persi.

Niko nije mogao ni da pretpostavi kako će se ovaj meč završiti.

U prvom poluvremenu je već bilo 3:1, golove su postizali Velbek, Jang i Runi za Junajted, te Volkot za Arsenal. u drugom poluvremenu su se upisali opet Runi, pa Nani, te Park za 6:1.

razliku je smanjio Van Persi u 74. minutu, ali su Runi sa penala i Ešli Jang iz igre postavili konačnih 8:2.

Evo, podsetite se...

20 Komentara

Danilo Mitrovic
Friday, 28.08.2015
23:08

Treba dodati da je De Hea odbranio penal,te da je Arsenal meč završio sa igračem manje,plus što je Junajted dao 1 gol iz penala. To nikako ne umanjuje činjenicu da smo ih razbili.

gunner11
22:24

Secam se te utakmice kao da je juce bilo .Naravno da nisam ocekivao takav rezultat , ali Junajted nas je razbio i tu nema sta da se prica . Ali ne razumem zasto ste objavili ovu vest ,samo ce privuci hejtere

Stefan_Chelsea(Sic)
23:16

Ovo je bio fantastican mec bez obzira na rezultat ne vjerujem da ce privuci hejtere

23:44

Slazem se , ali ima nekih likova na ovom sajtu koji zive od toga da hejtuju druge klubove

22:11

Nikad necu zaboraviti dva gola Janga dvije kifle.

Everton FC
22:02

To se desava velikim ekipama kao Arsenalu i Liverpulu koji su skloni debaklovima ali Junajted je tada igrao odlicno i iskoristio svoje prilike nadam se da ce Venger do kraja svoje karijere jednom potrositi vise od 100 miliona i da ce konacno osvojiti LS i da ce ceo London izaci na ulice i pozdraviti najveci klub u prestonici Engleske