Međunarodna takmičenja

Zakazan Beogradski maraton!

Beta
Monday 21.12.2020
0

Tradicionalni Beogradski maraton održaće se naredne godine 16. maja, objavili su danas organizatori.

Objavljen kalendar takmičenja u Dijamantskoj ligi

Beta
Tuesday 24.11.2020
0

Takmičenje u Dijamantskoj ligi trebalo bi sledeće godine da počne atletskim mitingom u Rabatu, u Maroku 23. maja, saopštili su danas organizatori.

Odložen Bostonski maraton

Beta
Wednesday 28.10.2020
0

Atletsko udruženje Bostona saopštilo je danas da se maratonska trka koja je trebalo da se održi sledeće godine u aprilu odložena zbog pandemije korona virusa.

Suspendovan svetski prvak na 100 metara! Ne može ni u Tokio?!

Beta
Tuesday 27.10.2020
0

Svetski šampion u trci na 100 metara, američki atletičar Kristijan Kolmen suspendovan je danas na dve godine zbog kršenja anti-doping pravila.

SKANDAL u Sofiji, Olivera Jevtić napadnuta tokom trke!

Sportske.net, zurnal.rs
Monday 12.10.2020
1

Hoće li policija odraditi svoje?

Nadmašio Bubku! Duplantis oborio svetski rekord u skoku s motkom!

Beta
Thursday 17.09.2020
1

Istorijski dan za ovu atletsku disciplinu!

Duplantis preskočio 6,07 i ostvario drugi najviši skok s motkom na otvorenom

Beta
Wednesday 02.09.2020
0

Švedski atletičarArman Duplantis preskočio je danas šest metara i sedam centimetara na mitingu Dijamantske lige u Lozani i ostvario drugi najbolji skok u istoriji discipline skoka s motkom na otvorenom.

Otkazan atletski miting Dijamantske lige u Kini

Beta
Saturday 29.08.2020
0

Zbog pandemije nije bilo uslova za organizaciju takmičenja.

Bolt preko društvenih mreža saznao da je pozitivan na koronavirus

Beta
Tuesday 25.08.2020
0

Legendarni sprinter Jusein Bolt pozitivan je na koronairus, objavio je danas ministar zdravlja Jamajke Kristofer Tafton.

Bolt pozitivan posle žurke, na njoj bila i zvezda Mančester sitija!

Sportske.net
Monday 24.08.2020
0

Jusa Bolt pozitivan, videćemo kakva je situacija sa fudbalerom Mančester sitija.

Pandemija otkazala i maraton u Čikagu

Beta
Tuesday 14.07.2020
1

Maraton u Čikagu, zakazan za 11. oktobar, otkazan je zbog pandemije korona virusa, saopštili su danas organizatori.

Novi najbrži čovek na svetu? Pomislio da je srušio Bolta, usledilo šokantno saznanje!

Sportske.net
Friday 10.07.2020
0

Ovo ide među ispale veka, sasvim sigurno. Šta se desilo Noi Lajlsu?

Silva u Seriji A, ali ne u 'svom' Milanu?

Sportske.net
Thursday 18.06.2020
1

Milanezi dobili dobru konkurenciju u trci za potpis nekadašnjeg kapitena.

Nepristojna ponuda za Dariju Klišinu, 200 000 mesečno, pogađate šta bi radila?

Sportske.net
Sunday 17.05.2020
2

Lepa Ruskinja dobila ponudu, jasno je kakav je bio odgovor...

Odložen miting Dijamantske lige u Londonu

Beta
Tuesday 12.05.2020
0

Očekivan potez.

Odložen miting Dijamantske lige u Lozani

Beta
Thursday 30.04.2020
0

Atletski miting Dijamantske lige u Lozani neće biti održan 20. avgusta, saopštili su danas organizatori.

Osnovan fond za finansijsku pomoć atletičarima

Beta
Tuesday 28.04.2020
0

Atletičari će moći da konkurišu za 500.000 dolara iz fonda.

Odloženo Evropsko atletsko prvenstvo u Parizu

Beta
Thursday 23.04.2020
0

Evropsko prvenstvo trebalo je da se održi od 25. do 30. avgusta u Parizu.

Veliki udarac za atletiku, odloženi mitinzi Dijamantske liga

Sportske.net, Beta
Thursday 23.04.2020
0

Zdravlje na prvom mestu.

Šta bi na ovo rekao Duško Korać? Getlin će u 39. godini trčati na OI!

Sportske.net
Saturday 18.04.2020
2

Da li je legendarni komentator RTS-a bio u pravu?

Preporuka za vas