Karatisti Srbije vicešampioni Evrope

Beta
Sunday 31.03.2019
1

Karatisti Srbije osvojili su danas srebrnu medalju u timskoj konkurenciji na šampionatu Evrope.

EP - Karatisti Srbije osvojili bronzanu medalju u Novom Sadu

Beta
Sunday 13.05.2018
1

Karate reprezentacija Srbije osvojila je danas bronzanu medalju u kategoriji do 67 kilograma na Evropskom prvenstvu u Novom Sadu.

Jovana Preković osvojila zlato!

Beta
Sunday 26.11.2017
0

Srpska karatistkinja Jovana Preković osvojila je danas zlatnu medalju u kategoriji 61 kilogram na Svetskom kupu Serije A u Okinavi u Japanu, pošto je u finalu pobedila Slovakinju Ingrid Sušankovu sa 3:0.

Kendoke iz Srbije otišle u Japan za Svetsko prvenstvo

Tuesday 12.05.2015
0

Kendo reprezentacija Srbije otputovala u Japan gde će se boriti za medalje na Svetskom prvenstvu.

"Zlatni pojas" za vikend u Čačku

Beta
Friday 17.04.2015
0

Evropsko karate takmičenje "Zlatni pojas" biće održano u subotu i u nedelju, 18. i 19. aprila u Čačku, a nastupiće 18 najboljih karatista iz evropskih država.

Balkansko prvenstvo karatista za vikend u Čačku

Beta
Saturday 21.02.2015
0

Balkansko seniorsko prvenstvo u karateu uz učešće 360 takmičara održaće se za vikend u Čačku.