Štefanek: "Nije smak sveta ako ne osvojim medalju"

Sportske.net
Friday 07.02.2020
0

Najbolje srpske rvače u slobodnom i grčko-rimskom stilu od 10-16. februara očekuje Evropsko prvenstvo u Rimu. Među putnicima za italijansku prestonicu biće i Davor Štefanek, aktuelni olimpijski šampion u kategoriji do 66 kilograma.

Kadžaji i Nemešu bronze na Svetskom prvenstvu

Beta
Sunday 28.10.2018
0

Reprezentativci Srbije u rvanju Mihail Kadžaja i Viktor Nemeš osvojili su danas bronzane medalje na Svetskom prvenstvu u Budimpešti.

Okončao fudbalsku karijeru i posvetio se rvanju!

Friday 24.08.2018
0

Bivši napadač "Kanarinaca" okačio je kopačke o klin, ali je nastavio da se bavi sportom i to potpuno drugačijim.

Viktor Nemeš dobitnik Majske nagrade

Beta
Tuesday 15.05.2018
0

Rvač Viktor Nemeš dobitnik je ovogodišnje Majske nagrade koju dodeljuje Sportski savez Srbije.

EP - Mihail Kadžaja osvojio srebrnu medalju

Beta
Wednesday 02.05.2018
0

Reprezentativac Srbije u rvanju Mihail Kadžaja osvojio je danas srebrnu medalju u kategoriji do 97 kilograma grčko-rimskim stilom na Evropskom prvenstvu u Kaspijsku, pošto je u finalu poražen od Jermena Artura Aelksanija.

Bravo, Viktore! Nemešu evropsko srebro, Kadžaja u sredu za zlato!

Beta
Tuesday 01.05.2018
0

Srpski rvač Viktor Nemeš osvojio je danas srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u ruskom Kaspijsku, grčko-rimskim stilom do 77 kilograma.

Davor Štefanek izabran za predsednika Sportskog saveza Srbije

Beta
Wednesday 27.12.2017
1

Srpski rvač Davor Štefanek, olimpijski šampion iz Rio de Žaneira, izabran je danas u Beogradu za predsednika Sportskog saveza Srbije.

1

Medjunarodna rvačka federacija proglasila je srpskog predstavnika Davora Štefaneka za najboljeg na svetu u 2016. godini.

EP - Maksimović doneo treću medalju Srbiji

Beta
Sunday 07.05.2017
0

Srpski rvač Aleksandar Maksimović osvojio je danas bronzanu medalju u kategoriji do 71 kilograma grčko-rimskim stilom na Evropskom prvenstvu u Novom Sadu.

Štefanek porazom u finalu do srebra na EP

Beta
Saturday 06.05.2017
0

Srpski rvač Davor Štefanek osvojio je večeras srebrnu medalju na Evroopskom prvenstvu u kategoriji do 66 kilograma grčko-rimskim stilom, pošto je u finalu u Novom Sadu poražen od Rusa Artema Surkova.

Fris prvak Evrope u rvanju u kategoriji do 59 kilograma

Beta
0

Srpski rvač Kristijan Fris osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u kategoriji do 59. kilograma grčko-rimskim stilom, pošto je večeras u Novom Sadu u finalu pobedioBugarina Ivu Angelova.

Štefanek i Fris u finalu Evropskog prvenstva

Beta
1

Srpski rvači Davor Štefanek i Kristijan Fris plasirali su se danas u finale Evropskog prvenstva grčko-rimskim stilom u Novom Sadu.

Američkim rvačima ipak odobrene vize za Iran

Beta
Sunday 05.02.2017
0

Iran je danas dozvolio američkim rvačima da učestvuju na Svetskom kupu u rvanju slobodnim stilom, objavio je danas na Tviteru ministar spoljnih poslova Irana Mohamed Džavad Zarif.

Iran zbog Trampove zabrane zabranio američkim rvačima da učestvuju na Svetskom kupu

Beta
Saturday 04.02.2017
2

Vlada Irana zabranila je američkim rvačima da se u februaru, u gradu Kermanšahu takmiče na Svetskom kupu slobodnim stilom, kao odgovor na naredbu predsednika SAD Donalda Trampa da zabrani izdavanje viza za državljane sedam muslimanskih zemalja.

Zlato i bronza za sambiste Srbije na Kipru

Beta
Sunday 11.12.2016
0

Reprezentativci Srbije u sambou Ivana Jandrić i Vladimir Gajić osvojili su zlatnu, odnosno bronzanu medalju na Prvom svetskom studentskom prvenstvu u Nikoziji na Kipru.

Jermen bi preko suda da uzme olimpijsko zlato Davoru Štefaneku?!

Sportske.net, Novosti.rs
Thursday 08.09.2016
4

Štefanekov rival iz finalne borbe na Olimpijskim igrama u Riju ne može i dalje da se pomiri sa porazom.

Najluđa proslava zlata u Riju! Treneru, dođi da i tebe ''propustim kroz šake''!