Taj Ludi Sport

Ovo još nismo videli - Glavni sponzor poznatog kluba je kompanija koja proizvodi igračke za odrasle

Sportske.net
Thursday 24.09.2020
0

Na dresovima će biti kompanija koju nismo videli u sponzorskim vodama u sportu.

Prvi put u istoriji! Izgubili sa 37:0, nije Džarovski nego korona!

Sportske.net
Thursday 17.09.2020
2

Neverovatno šta se dogodilo u Nemačkoj.

Ljudi, ovo je PROMAŠAJ VEKA! Još je i surovo kažnjen!

Sportske.net
Saturday 12.09.2020
2

Neverovatne scene stižu iz Belgije!

NAJLUĐI VIDEO DANA - Lautaro Martinez!

Sportske.net
Sunday 06.09.2020
1

Čini se da ovo više neće pokušavati...

Golmanska je muka prevelika, primio gol uz pomoć odbrane!

Sportske.net
Saturday 05.09.2020
0

Zanimljiv detalj iz Urugvaja, mada čuvar mreže Luis Kartes se ne bi složio sa tim...

Uložio 375 hiljada dolara na Novaka!

Sportske.net
Friday 04.09.2020
0

Kladioničar ima svoju računicu.

Pitali Šeka odakle je Dragić, usledio je smeh u studiju

Sportske.net
Tuesday 01.09.2020
0

Goran Dragić je već dugo na terenima NBA lige i to je jedan od najboljih plejmejkera.

Bobijev šou posle velike pobede, ispunio Šeku veliku želju, da li bi Kijanu Rivs prošao kao Džon Vik?

Sportske.net
Thursday 20.08.2020
0

Blistao je na terenu, a onda i van njega.

Pre osam godina objavio da je život smeće i da mu treba posao, a danas je šampion Premijer lige!

Sportske.net
Tuesday 18.08.2020
0

Interesantna objava pre tačno osam godina.

Afrička kletva, sećate se šta je agent Jaje Turea rekao za Gvardiolu?

Sportske.net
Sunday 16.08.2020
3

Interesantna izjava od pre dve godine.

Tiket za 250 hiljada evra, promašio samo Atletiko!

Sportske.net
Saturday 15.08.2020
4

Neverovatan tiket.

Sve se menja sem Dinja - Najluđi kućni pritvor ikada!

Sportske.net
Tuesday 11.08.2020
0

Nije Brazilcu nimalo lako...

Kakav izum, zvezdu Vulvsa mažu uljem za bebe pred utakmicu, evo i zašto!

Sportske.net
Friday 07.08.2020
0

Interesantno objašnjenje.

Bobi kao instruktor plesa - u sedećem položaju

Sportske.net
Thursday 06.08.2020
0

Kako smo i navikli, srpski div i dalje održava sjajnu atmosferu u Dalasu.

Hames Rodrigez nabacuje, košarkaš Partizana zakucava!

Sportske.net
Monday 27.07.2020
0

Akcija kolumbijskih sportista.

Bane i drugovi se malo zaneli, pa tokom proslave razbili trofej

Sportske.net
Saturday 25.07.2020
0

Slavlje ipak nije prestajalo.

Krudeli u transu zbog preporođenog Milana!

Sportske.net
Sunday 19.07.2020
2

Imao je poruku za sve koji su u proteklom periodu kritikovali Piolijev Milan.

Dosada na "Enfildu", Firmino kunjao...

Sportske.net
Sunday 05.07.2020
0

Na "Enfildu" ništa preterano zanimljivo, Liverpul je pobedio golovima u poslednjih 20-ak minuta utakmice.

Preporuka za vas