Međunarodna takmičenja

Niš zaustavljen u četvrtfinalu Kupa CEV

Beta
Thursday 17.12.2020
0

Francuzi ubedljivo savladali Nišlije.

Vojvodina bez plasmana u četvrtfinale Kupa CEV

Beta
Wednesday 16.12.2020
0

Novosađani nisu uspeli...

Najveći uspeh Nišlija na evropskoj sceni!

Beta
Tuesday 15.12.2020
0

Mogu li i korak dalje?

Tri srpska kluba u osmini finala Kupa CEV, evo gde možete da pratite

Beta
Tuesday 15.12.2020
0

Videćemo ko će imati najviše uspeha.

Kup CEV - Odbojkašice TENT-a u osmini finala!

Beta
Friday 13.11.2020
0

Sjajne vesti iz Obrenovca!

Odbojkašice Uba u osmini finala Kupa CEV!

Beta
Wednesday 11.11.2020
0

Veliki uspeh u prvoj sezoni na evropskom tlu.

Kakav evro-debi Uba! Protivniku ni tračak nade!

Beta
Tuesday 10.11.2020
0

Sjajan start!

Nišlije bez borbe u osmini finala Kupa CEV

Beta
Wednesday 04.11.2020
0

Odbojkaši Niša igraće u osmini finala Kupa CEV, pošto je beloruski Šahtjor iz Soligorska odustao od takmičenja zbog pandemije koronavirusa, saopšteno je danas.

Srpski timovi dobili rivale u Evropi - Vojvodina na Ruse ili Čehe, Nišlije u Minsku, Partizan odustao!

Beta
Monday 02.11.2020
0

Evropska odbojkaška konfederacija (CEV) saopštila je danas će Vojvodina igrati u osmini finala Kupa CEV, pošto je švajcarska Šenoa Ženeva odustala od takmičenja zbog restriktivnih mera izazvanih korona virusom.

Boričić ostaje na čelu CEV-a do 2024.

Beta
Friday 16.10.2020
0

Predsednik Evropske odbojkaške konfederacije (CEV) Aleksandar Boričić ostaće na toj funkciji do 2024. godine, odlučeno je danas na Izbornom, 41. Kongresu CEV u Beču.

Vojvodina bez Lige šampiona

Beta
Thursday 01.10.2020
0

Odbojkaši Vojvodine nastaviće takmičenje u Evropi u šesnaestini finala Kupa CEV, pošto su zauzeli drugo mesto na turniru F grupe prve runde kvalifikacija za Ligu šampiona u Trentu.

POČINJE - Vojvodina u sredu protiv Londona

Beta
Monday 28.09.2020
0

Odbojkaši Vojvodine igraće ove nedelje na turniru F grupe prve runde kvalifikacija za Ligu šampiona u Trentu, u Italiji.

Odbojkašice TENT-a bez plasmana u Ligu šampiona

Beta
Wednesday 23.09.2020
0

Odbojkašice TENT-a iz Obrenovca izgubile su danas od italijanskog Skandičija 3:0 (25:23, 25:17, 25:14), u revanšu polufinala kvalifikacija za Ligu šampiona.

Prva runda LŠ - Voša igra u Trentu

Beta
Tuesday 25.08.2020
0

Odbojkaši Vojvodine će prvu rundu Lige šampiona igrati u italijanskom gradu Trentu, objavila je danas Evropska odbojkaška konfederacija.

Obavljen žreb za evropski start, Vojvodina i TENT saznali imena rivala

Beta
Friday 21.08.2020
0

Srpski klubovi saznali odakle kreću u Evropu.

Masovni izlazak srpskih klubova u Evropu, pokriveni svi troškovi!

Beta
Monday 03.08.2020
0

U evropskim odbojkaškim kupovima naredne sezone, u Ligi šampiona, Kupu CEV i Kupu Izazivača, iz Srbije će igrati sedam klubova, saopštio je danas Odbojkaški savez Srbije (OSS).

Italijani prave moćan tim, Podraščanin stigao kod Lisinca!

Sportske.net
Wednesday 15.07.2020
0

Trentino ima najveće ambicije u narednoj sezoni.

Srpska odbojka ovo ne pamti, ključa nezadovoljstvo, hoće li sve završiti na sudu?

Beta
Thursday 21.05.2020
0

Ženski odbojkaški klub Spartak saopštio je danas da ne prihvata odluku Odbojkaškog saveza Srbije (OSS) u vezi sa prekidanjem šampionata i formiranja lige za narednu sezonu, pošto smatra da je oštećen jer je ispao iz lige i najavio je odlazak na sud ako se

Srbija šalje sedam klubova u Evropu!

Beta
Friday 01.05.2020
0

Evropska odbojkaška konfederacija (CEV) saopštila je danas broj mesta po federacijama za učešće u Evropskim kupovima 2021.

I Turci rekli stop sportu!

Beta
Thursday 19.03.2020
0

Kritike urodile plodom.

Preporuka za vas