Reprezentacija Srbije

Velika čast za Maju Ognjenović

Beta
Thursday 31.12.2020
0

Bravo...

Pazarci izgubili od Zvezde, sledi im duel sa Partizanom

Beta
Tuesday 22.12.2020
0

Zvezda stigla do polovičnog učinka od starta sezone.

Srpske odbojkašice ne brinu, pred odbojkašima težak zadatak nakon odluke FIVB!

Beta
Wednesday 02.12.2020
0

Međunarodna odbojkaška federacija (FIVB) saopštila je danas da neće biti kvalifikacija za svetska odbojkaška prvenstva 2022. za žene i muškarce.

Zlatna srpska reprezentativka završila karijeru

Sportske.net
Friday 20.11.2020
1

I to u svojoj 29. godini.

Jednoglasno - Novi mandat za Zorana Gajića

Beta
Saturday 07.11.2020
0

Predsednik Odbojkaškog saveza Srbije (OSS) Zoran Gajić ponovo je danas izabran na tu funkciju, saopštio je OSS.

BRAVO - Srpkinjama evropska bronza!

Beta
Friday 09.10.2020
0

Ženska kadetska reprezentacija Srbije osvojila je večeras u Podgorici bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu, pošto je pobedila Italiju sa 3:1 u setovima (22:25, 25:16, 25:18, 25:20).

Odbojkaška Srbija čeka kvalifikacije za EP, evo kada počinju

Beta
Monday 06.07.2020
0

Evropska odbojkaška konfederacija objavila je termine kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2021. godine, u obe konkurencije.

Srpski reprezentativac pobedio koronu, a onda je uputio reči zahvalnosti

Sportske.net
Tuesday 30.06.2020
0

Teški dani su iza našeg 'bombardera'', sada konačno može da se vrati odbojci.

Budućnost srpske ženske odbojke na treninzima u Ubu

Beta
Thursday 11.06.2020
0

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nastavila je sa treninzima u podmladjenom sastavu na Ubu, a treneri su danas rekli da su zadovoljni njihovim radom.

Još tri reprezentativca Srbije zaražena koronavirusom!

Sportske.net
Wednesday 10.06.2020
0

Pozitivan i trener.

Reprezentacija Srbije dobila novog direktora!

Beta
Monday 08.06.2020
0

Dobro poznato ime, osvajao je medalje na velikim takmičenjima sa našim nacionalnim timom.

Srpski reprezentativac ima koronavirus!

Sportske.net, Novosti.rs
Friday 05.06.2020
0

Vest je iznenađujuća s obzirom da je pre samo par večeri gostovao u jednoj zabavnoj TV emisiji u Beogradu.

Odbojkašice Srbije od ponedeljka treniraju u Beogradu i Ubu

Beta
Friday 29.05.2020
0

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije počeće s treninzima u ponedeljak, saopštio je danas Odbojkaški savez Srbije.

Okupljaju se ''Orlovi'', ovo je Kovačev spisak!

Beta
Thursday 28.05.2020
0

Odbojkaška reprezentacija Srbije, akutelni prvak Evrope, počeće sa treninzima u ponedeljak, 1. juna, saopštio je danas Odbojkaški savez Srbije.

Otkazano veliko odbojkaško takmičenje!

Sportske.net
Friday 08.05.2020
0

I to u obe konkurencije.

BRAVO - Srpski trio u evropskom timu decenije!

Beta
Monday 04.05.2020
1

Srpske odbojkašice Maja Ognjenović, Milena Rašić i Tijana Bošković izabrane su u idealni tim decenije, u anketi Evropske odbojkaške konfederacije (CEV).

Kovač neće više sa Poljacima!

Sportske.net
Wednesday 15.04.2020
0

Slobodan Kovač više nije trener poljskog tima.

Da li biste i vi mogli da izdržite ovo što je naš reprezentativac izdržao u Italiji?

Sportske.net, Novosti.rs
Tuesday 14.04.2020
0

Još jedno svedočenje o težini situacije u Italiji.

Preporuka za vas