Aktuelni svetski šampion ima i predlog novog formata takmičenja.

Selbi odbranio titulu na Otvorenom prvenstvu Škotske

Beta
Sunday 13.12.2020
0

Četvrti snukeraš sveta Mark Selbi odbranio je večeras titulu na Otvorenom prvenstvu Škotske.

Roni, majstore! Opet je postao prvak sveta!

Beta
Sunday 16.08.2020
0

Engleski snukeraš Roni O'Saliven osvojio je večeras šestu titulu svetskog šampiona, pošto je u finalu Svetskog prvenstva u Šefildu pobedio sunarodnika Kajrena Vilsona sa 18:8.

Poznat prvi finalista Svetskog prvenstva u snukeru!

Beta
Friday 14.08.2020
0

Englez Kajren Vilson plasirao se danas u finale Svetskog prvenstva u snukeru, pobedom nad Entonijem Mekgilom iz Škotske sa 17:16 u frejmovima.

Legendarni sportista zna: "Ako želim da pobedim, moram da budem kao Đoković"

Sportske.net
Wednesday 12.08.2020
0

Izjava koja je odjeknula u Srbiji.

O'Saliven preti da će se povući sa Svetskog prvenstva!

Beta
Sunday 19.07.2020
1

Petostruki svetski šampion u snukeru Roni O'Saliven zapretio je da će se povući sa predstojećeg Svetskog prvenstva u Šefildu, posle navoda da će navijačima biti dozvoljeno da prisustvuju takmičenju.

Snuker se u Britaniji vraća 1. juna

Beta
Thursday 21.05.2020
0

Takmičenja u snukeru vratiće se 1. juna u Velikoj Britaniji posle pauze zbog pandemije korona virusa.

O'Saliven bez dlake na jeziku: "Nisam trenirao dovoljno i ne kajem se!"

Beta
Sunday 29.03.2020
0

Petostruki svetski šampion u snukeru Roni O'Saliven rekao je da je ove sezone radio sve ono što nije trebalo, ali da ne žali zbog toga.

Stao je i snuker...

Beta
Friday 20.03.2020
1

Svetsko prvenstvo u snukeru odloženo je danas zbog pandemije korona virusa.

Ovaj sport prkosi pandemiji, turniri se nastavljaju!

Beta
Friday 13.03.2020
0

Takmičenja u snukeru nastavljaju se turnirom na Gibraltaru, uprkos pandemiji korona virusa, zbog koje su otkazane ili odložene brojne sportske manifestacije.

Svetsko prvenstvo bez publike?!

Beta
Tuesday 10.03.2020
0

Svetsko prvenstvo u snukeru moglo bi da se odigra bez publike u Šefildu, ili da bude odloženo za kasniji termin zbog straha od epidemije korona virusa.

Ozbiljna priča, Arapi ulažu milione u snuker!

Beta
Sunday 08.12.2019
1

Prvi snuker turnir u Saudijskoj Arabiji koji se boduje za svetsku rang-listu, biće održan u oktobru 2020. godine u Rijadu.

0

Britanski snukeraš Džad Tramp osvojio je danas Međunarodni šampionat u Kini, pošto je u finalu pobedio sunarodnika Šona Marfija sa 10:3.

Tramp pobedio Higinsa za prvu titulu prvaka sveta

Beta
Monday 06.05.2019
0

Englez Džad Tramp osvojio je večeras titulu prvaka sveta u snukeru, pošto je u vrlo uzbudljivom finalu u Šefildu pobedio Džona Higinsa iz Škotske sa 18:9.

O'Salivenu titula i prvo mesto svetske rang-liste

Beta
Monday 25.03.2019
2

Britanski snukeraš Roni O'Saliven osvojio je titulu na turniru u velškom Landidnu pošto je u finalu pobedio Australijanca Nila Robertsona sa 13:11 i vratio se na prvo mesto svetske rang-liste.

O'Saliven odbranio titulu u Prestonu i postigao 1.000 trocifreni brejk u karijeri

Beta
Sunday 10.03.2019
5

Petostruki svetski šampion u snukeru Roni O'Saliven odbranio je večeras titulu na Šampionatu igrača u Prestonu, pošto je u finalu pobedio Nila Robertsona sa 10:4.

Rekorder O'Saliven!

Beta
Monday 10.12.2018
1

Petostruki svetski prvak u snukeru Roni O'Saliven osvojio je večeras rekordnu sedmu titulu na Otvorenom prvenstvu Ujedinjenog Kraljevstva, pošto je u finalu u Jorku pobedio Marka Alena sa 10:6.

Robertson presrećan, o ovome je sanjao: ''Sve na svetu mi znači...''

Beta
Monday 08.10.2018
0

Britanski igrač snukera Džimi Robertson rekao je da je presrećan zbog osvajanja svoje prve titule u karijeri, na Evropa mastersu u Belgiji.

O'Saliven odbranio titulu na mastersu u Šangaju

Beta
Sunday 16.09.2018
5

Petostruki svetski šampion u snukeru Roni O'Saliven odbranio je danas titulu na mastersu u Šangaju, pošto je u finalu pobedio Berija Hokinsa sa 11:9.