Reprezentacija Srbije

Ovo je već kao nekad - Srbija bolja od Mađarske!

Beta
Sunday 10.01.2021
0

Ako nam Španci u poslednje dve godine prave velike probleme, sa Mađarima nam bolje ide.

Srbija preokretom do borbe za peto mesto

Sportske.net, Vaterpolo Press
Saturday 09.01.2021
0

Ni danas srpski ''Delfini'' nisu briljirali.

Savić posle poraza od Španije: ''Da vidimo gde smo...''

Beta
Friday 08.01.2021
0

Selektor srpskih vaterpolista Dejan Savić rekao je danas da je utakmica protiv Španije bila prava prilika da vidi "gde je" njegov tim.

Srpski ''Delfini'' više nisu dominantni kao nekad, Španci nas sad redovno pobeđuju

Sportske.net
Friday 08.01.2021
2

Nikako da nađemo rešenje za njihovu igru.

Vaterpolisti Srbije na turniru Svetske lige u Debrecinu

Beta
Thursday 07.01.2021
0

Selektor Savić veruje da će njegovi izabranici pokazati kvalitet!

Sutra okupljanje vaterpolista Srbije

Beta
Sunday 20.12.2020
0

Vaterpolo reprezentacija Srbije počeće sutra pripreme na bazenu sportskog centra "Milan Gale Muškatirović" u Beogradu.

Radonjić otvorio dušu, ko je kriv?

Sportske.net, mondo
Saturday 21.11.2020
5

Srpski reprezentativac otvoreno o svemu.

Poništen meč sa Špancima, Srbija ponovo brani zlato u Svetskoj ligi!

Sportske.net, Tanjug
Wednesday 14.10.2020
0

Svetska liga u vaterpolu, u kojoj je završnica odložena zbog pandemije korona virusa, biće nastavljena u januaru po novom modelu, saopštila je Međunarodna plivačka fedreacija (FINA).

Reprezentativac Srbije novi član kragujevačkog Radničkog!

Beta
Friday 14.08.2020
0

Veliko pojačanje za Kragujevčane.

Savić ne napušta kormilo, ostaje selektor!

Sportske.net
Saturday 25.07.2020
0

Dejan Savić govorio o svom poslu.

Dejan Savić se oporavio od koronavirusa!

Sportske.net, Tanjug
Sunday 05.07.2020
0

Lepe vesti.

I dobre i loše vesti, koronavirus i dalje prisutan u reprezentaciji Srbije

Sportske.net
Sunday 28.06.2020
0

Nadamo se da uskoro neće biti problema.

Selektor Dejan Savić pozitivan na koronavirus

Sportske.net, Tanjug
Sunday 21.06.2020
0

Selektor je upućen na dalje preglede.

Najtrofejniji srpski vaterpolista završio karijeru!

Sportske.net
Tuesday 26.05.2020
0

Gotovo!

Dejan Savić okupio "delfine", na meniju - teretana i košarka!

Sportske.net, Beta
Monday 25.05.2020
0

Oko 20 igrača se pojavilo danas u Košutnjaku, a očekuje se da u narednom periodu bude i svih 27 koliko ih je na spisku selektora Savića.

Konačno, okupljaju se i srpski ''Delfini''! Ovo je Dekijev spisak

Beta
Thursday 21.05.2020
0

Vaterpolo reprezentativci Srbije okupiće se u ponedeljak u Beogradu na treninzima.

Filipović traži novi klub!

Sportske.net
Monday 11.05.2020
0

Završio je sa Pro Rekom.

Dejan Savić surovo iskren: "Osećam se izigrano..."

Sportske.net, novosti
Sunday 10.05.2020
0

Selektor naših vaterpolista mora da promeni plan.

Potpisao Prlainović!

Sportske.net, Vaterpolo vesti
Wednesday 29.04.2020
0

Naš reprezentativac se brzo snašao posle rastanka sa mađarskim klubom.

Preporuka za vas