Azar predviđa borbu za titulu u troje!
Autor: Aleksandar Obrenović
ponedeljak 28.11.2016.
11:28
Izvor: Sportske.net
Njegov Čelsi je jedan klub, koja su ostala dva?

Beta/AP Photo/Frank Augstein
Povezane vesti
Forest po Blekijevim notama - "Mirno spavaj Nuno, sve je zaključano"! Notingem u predvorju Lige šampiona!
Savršeni povratak Bukaja Sake, ali i nova velika briga za Artetu pred Real Madrid!
PL uvodi novu tehnologiju, usred sezone
Otkrivena još jedna klauzula, polovina PL "navija" da jedan klub ispadne
Eden Azar je ponovo onaj stari, igra u dobroj formi, nezaustavljiv je kada krene ka protivničkom golu i to je jedan od najvećih dobitaka Čelsija ove sezone.
Na tabeli Premijer lige njegov Čelsi je trenutno usamljen na čelu sa 31 bodom, a iza su Liverpul i Mančester siti koji imaju po 30, dok je Arsenal 4. sa 28 bodova.
Eden Azar je u izjavi za engleske medije istakao da do kraja sezone očekuje trku u troje.
"Mančester siti i Liverpul su ekipe ispred kojih moramo da budemo na kraju sezone kako bismo osvojili Premijer ligu", rekao je Azar.
"Sada smo svi puni samopouzdanja, pobeđujemo, želimo da tako i nastavimo. Želimo da pobedimo svaku utakmicu do kraja i svi su uključeni u taj cilj", rekao je Eden Azar.
Da li je možda nepravedno izbacio Arsenal iz trke?
Čelsi je pobedio sedam uzastopnih utakmica od onog poraza od Arsenala, a naredne subote gostuju Mančester sitiju.
Na tabeli Premijer lige njegov Čelsi je trenutno usamljen na čelu sa 31 bodom, a iza su Liverpul i Mančester siti koji imaju po 30, dok je Arsenal 4. sa 28 bodova.
Eden Azar je u izjavi za engleske medije istakao da do kraja sezone očekuje trku u troje.
"Mančester siti i Liverpul su ekipe ispred kojih moramo da budemo na kraju sezone kako bismo osvojili Premijer ligu", rekao je Azar.
"Sada smo svi puni samopouzdanja, pobeđujemo, želimo da tako i nastavimo. Želimo da pobedimo svaku utakmicu do kraja i svi su uključeni u taj cilj", rekao je Eden Azar.
Da li je možda nepravedno izbacio Arsenal iz trke?
Čelsi je pobedio sedam uzastopnih utakmica od onog poraza od Arsenala, a naredne subote gostuju Mančester sitiju.
37 Komentara
VL
Ima li neko informaciju do kad Kutinjo odsustvuje?
Mesec dana
West London
U ovoj ligi se ništa nezz,a sad pogotovo ne,najujednačenija u posljednjih nekoliko godina,više ekipa kandidira za naslov,ali Chelsea je bitno da ide utakmicu po utakmicu,sad smo prvi već sljedeće možemo biti 3,nikad se nezz s ovom ligom,kad se samo sjetim kad je aguero da gol za 3-2 doslovno u zadnjoj sekundi,moglo bi tako biti i ove godine,a na nama je da uživamo
Gaucho10
Pa ako dobiju Siti u gostima onda su pravi!nAko Siti dobije onda je to dokaz da je sve moguce
Red blood
Cak i ako Celzi dobije,opet se nista ne zna i sve je otvoreno.nJako zanimljivo i bas ovo je potrebno Premijer ligi da se vrati u sam vrh.nVec dogodine u LS englezi vrlo lako mogu imati jako ozbiljne kandidate za titulu prvaka Evrope.nKlupskog,naravno. ;-)
Tako je legendo!!! Realno smo dobri i sigurno nebi trebalo da ispanemo iz TOP3! Lepo je videti da se igraci nakon sto gube vrate u utakmicu i pobede i to me radjuje! To je snaga tima i vidi se volja!!! A ovo sto kazu da se Azar vratio pa on nije nigdje iso uvek je bio dobar i trudio se koliko je mogao ali jednostavno kod Murinja tako se desava (u zadnjih 4-5 godina, ja pre onog Murinja postujem za to ga ni dan danas ne pljujem!) covek od Ferarija pravi fiće! Sve u svemu idemo probati do titule mada mislim da zavrsava u Liverpolu ove godine!
Red blood
Iz tvojih usta u Bozije usi. :-D
PakyCFC
Znamo ko će biti četvrti :D
A.Conte
Uz dva kvalitetna pojacanja sad u januaru, mozemo do titule...
Zaboravio ko ih je rastavio 3:0
Can Demir
Da te podsjetim u posljednih 7 utakmica Celsija i arsenala,Celsi je dobio cak 4 puta,arsenal 2 i jedna nerijeseno.Ako ne vjerujes slobodno provjeri.
Verni Plavac
Tada je Konte jos uvek menjao formacije i kasnije se usredsredio na onu koja najvise odgovara timu.
Brat Sergio_Undecima
Liverpulu dajem najvise sansi a Sitiju najmanje. Kloppu je druga godina na klupi i uigrao je ekipu i djeluju zaista dobro na terenu. Moj poredak prva 4 Liverpul, Celzi, Siti, Arsenal. Junajted ne racunam, jer njihov kvalitet je za 8 poziciju.
Defanzivno Liverpul i Siti deluju znatno losije od Celzija!
Red blood
Liverpul 2 kola nije primio gol i u te 2 tekme je dozvolio protivnicima ukupno 1 sansu!nOk,stoji da je jedna od te 2 bila protiv pokojnog Sandrlenda,ali opet Klop dize ekipu i defanzivno.nA s obzirom kakav ultra napadacki fudbal forsiraju,ne moze se ni ocekivati da odbrana bude najbolja u ligi.nTako da to ne mora biti presudno.
Steffi
Sitiju najmanje zbog Gvardiole, koliko si ti samo iskompleksiran.
Lakarijee
Sa srecom u subotu, da se vratite sa 3 boda kuci :)
Ocekujem stvarno da pobedimo Siti,prosto oni nisu Fizikalana ekipa kao Totenhem ne vidim kako mogu da nas fizicki prebiju,uostalom njih je Totenhem fizicki pregazio!
Maestro-Chelsea(Sic)
Ja bih bio zadovoljan i remijem dobra je ekipa Siti pogotovo na Etihad Barsu su razneli igrom.
Verni Plavac
Zaista i mene Kejhil mnogo brine. Sada vec mogu da vidim kako je uprskao stvar.
Maestro-Chelsea(Sic)
Spor je Keihil mnogo
Mene samo plasi Kejhil obzirom da njega Aguero redovno unistava 1na1
_HAZARD10_
Ja bih dodao tu jos arsenal totenhem i southemton, nema vise ozbiljnih timova...
Verni Plavac
Ako Poketino i dalje bude forsirao sistem sa tri igraca pozadi, bice na velikoj udaljenosti od Evrope.
Steffi
Voleo bih da uzme Liverpul ali bolje i Siti ili Celsi nego klub pod vodjstvom gospodina slinavog, Arsenal ne vidim kao konkurenta, ljudi su dobri samo u prvom delu prvenstva.