Simeone tuče i svoje kad ne rade šta naredi!
Autor: Mihajlo Vidojević
utorak 03.05.2016.
22:49
Izvor: Sportske.net
Fudbaleri Atletiko Madrida plasirali su se u finale Lige šampiona, a delić žrtve za taj veliki uspeh poneo je i sekretar stručnog štaba koji je dobio ćušku od strane Dijega Simeonea.

BETA/AP Photo/Alexey Filippov
Povezane vesti
Porazom uz postignut gol u Minhenu fudbaleri Atletiko Madrida plasirali su se u finale Lige šampiona čime su ponovili uspeh iz 1974 i 2014. godine kada su igrali za najvažniji trofej u Evropi.
Žrtvu na putu ka finalu u Milanu podneli su fudbaleri Atletiko Madrida i članovi stručnog štaba na čelu sa Dijegom Simeoneom, a deo tereta poneo je i sekretar stručnog štaba.
Čovek koji je u Atletiko Madridu zadužen za prijavljivanje izmena "zakazao" je u drugom minutu nadokande vremena duela sa Bajernom pošto nije "uvalio" mali semafor pomoćnom sudiji koji je trebalo da izvrši izmenu.
To što igra nije zaustavljena već je Bajern krenuo u novi napad ka golu Jana Oblaka raspametilo je Dijega Simeonea koji je nasrnuo na sekretara stručnog štaba i udelio mu jednu disciplinsku.
Sigurni smo da mu stariji gospodin neće zameriti jer se sve desilo u žaru borbe i u momentima kada je Atletiko strepeo za plasman u finale.
Žrtvu na putu ka finalu u Milanu podneli su fudbaleri Atletiko Madrida i članovi stručnog štaba na čelu sa Dijegom Simeoneom, a deo tereta poneo je i sekretar stručnog štaba.
Čovek koji je u Atletiko Madridu zadužen za prijavljivanje izmena "zakazao" je u drugom minutu nadokande vremena duela sa Bajernom pošto nije "uvalio" mali semafor pomoćnom sudiji koji je trebalo da izvrši izmenu.
To što igra nije zaustavljena već je Bajern krenuo u novi napad ka golu Jana Oblaka raspametilo je Dijega Simeonea koji je nasrnuo na sekretara stručnog štaba i udelio mu jednu disciplinsku.
Sigurni smo da mu stariji gospodin neće zameriti jer se sve desilo u žaru borbe i u momentima kada je Atletiko strepeo za plasman u finale.
Cet homme est fou. #BAYATM #WTF pic.twitter.com/M75aHRmv5Y
— Canal Football Club (@CanalFootClub) May 3, 2016
67 Komentara
Kum013
E pa sad da li je zasluzeno ili nije ...Nekada je i sreca faktor ali po mome skromnom misljenju svako ima svoju filozofiju fudbala, ja licno mislim da je bitno dati gol i ne primiti gol, Atletico je u tome odlican!! Bayern je vise zasluzio jer igra lepsi fudbal? Od lepote se ne zivi niti je bitan faktor u pobedi vec srce, borba i naravno sportska sreca
Milan Tomic
Do januara mi nebi sjedio na klupi zbog ovoga,pustio bih ga da odradi finale i cao do nove seljak...
jv
Upravo ovakav stav je od njega napravio sampiona! On je spreman na sve, samo da pobedi. Morate to postovati.
Misosesic
Inace gotiv Simeonea ali ovo je previse zao mi ovog lika sa semaforom.
Anonymous
Malo burnija reakcija, nista toliko strasno. Drago mi je za Atletiko, koji je pokazao da je uz Barsu najbolji tim Evrope u ovom trenutku.
NIKE
Kakvu crnu Barcu, ona kako vidiš nije ni među 4, kamoli da bude najbolja.
<<<erez la cabeza>>>
Uz Barcu!? Pa ne vidim da je ta Barca igrala sinoc!?
Heisenberg321
Suareza kažnjavaju kao da je najveći krinimalac na svetu, e da vidimo sad kako će da ovaj klasičan divljak da prođe.
Nikola Nikolic
A ko da ga kazni, kada je udario clana strucnog staba?
Crvenidjavo2013
ovaj ga je samo gurnou, a suarez je idiot koji grize odgurnuti nekog i ugristi nije isto:
Raúl González
Ja volim temperamentne trenere i igrače, ali ovo je previše. On, Murinjo, Dijego Kosta i sl. Ima trenera i igrača koji su temperamentni ali i takvi znaju da se ponašaju. Npr. Klop, Tuhel, Zidan i sl.
Nikola Nikolic
Nabadanje Materacija glavom je pravi primer kako se treba ponasati
Nikola Nikolic
Kao sto Matercijevo ponasanje nije za primer, nije ni Zidanovo. Nista ga ne opravdava. To mu je jedina i velika mrlja u odlicnoj karijera, koja ce ga obeleziti
Raúl González
Kako bi ti reagovao kad ti neko vređa porodicu?
Lionel 10 BARCELONA
Najveci cirkuzant u fudbalu ovo je LS padavicara kako sto sam ubedjen da je sve unapred rezirano sudije sude ono sto je naruceno od Uefa suditi penal van sesnajsterca za Atl i nikome nista nedosuditi Riccoli penal za Barsu protiv Atl nikom nista real Man J uraditi takve krazbe koje vidi ceo svet taj isti sudija Cakir dominira dan - danas Uefom ova LS je cista prevara dozvoliti nekim trenerima takvo ponasanje na teren i takvo simuliranje igraca Atl je nedopustivo ali finalu mislim da Uefa naplati Atl sve ove propuste sto im do sada dozvoljila izgubice njihovim oruzjem
Rundekov podanik
Brate, al si se isprosipao. Jel bilo možda namješteno sve prošle godine? Džaba se samo prosipaš...
Berba9
a da malo spomenes polufinale Barce protiv Celsija 2009 i izgleda da si zaboravio koliko igraci Barce simuliraju, ATM i Lester protiv lovatora!!!
sančo pansa
Volim njegovu posvećenost i temperament ali ovo je bilo sirovo i neumesno.
ZAGORENA LEZA
Ne zaslužena pobjeda pa vi govorite sta hoćete?
brat sergio#10
*nezasluzena
paok
Sta nije zasluzeno,aj objasni.
Major Lazer
Kad ne radi poso kako treba ! :D
Paklena pomorandza
Pasija druze pasija....:)
Alex DeLarge
Ovo je neotesanost. Nije pasija opravdanje da se ponasas kao zivotinja, druze...
Paklena pomorandza
Nisam nigde niti osudio niti opravdao vec napisao,pasija druze pasija:)
Berba9
bog
HHadzimontagic
Ne treba mu zameriti, velike su emocije.
brat sergio#10
Kako ce tek udarati ih kad im Ronaldo u finalu zabije...
MarkoDjordjevic
Ronaldo moze da zabije samo Hihonu i ostalim velikanima. Atletiko je oducio real od fudbala u poslednjih nekoliko utakmica, ako real uopste prodje finale, sanse ce u najmanju ruku biti ravnopravne, ako ne i u korist Atletika. Ako neko zna da igra na rezultat, onda su to Colo i Atletiko.
brat sergio#10
Ma mozete vi pisati do mile volje, ali Real je odredjen da sam Zidanom bude jos jednom prvak Europe. 11 put, to nikad niko nece da dostigne. U finale kad udjemo, tad niko nije favorit protiv nas.
S-I-M-K-E_
U poslednjih 7-8 utakmica Ronaldo ne moze da pridje golu Atletika.
Jonas Gutierrez
Bog fudbala! Napravio od Atletika top klub, jedan od najjacih na svetu!
hodocasnik
Loco Colo
INTERnacionalist
..e ovo mu nista nije trebalo
Ja sam prvo stekao utisak da je udario pomoćnog sudiju i čudio se što nije isključen! Priča se da će u tvoj klub, što bi za sam Inter bilo ubedljivo najbolje rešenje od odlaska Murinja!
INTERnacionalist
..iz tvojih u bozije :D
The KING(guapo)
Colo Bog,otac prevazisao Murinja i Gvardiolu dva izbrendirana lipicanera.
Ole Gunar Solšer
Dobar je Colo, nadam se da ce Atletiko osvojiti. Gvardiolu necu komentarisati, ali Murinjo je Murinjo.
The KING(guapo)
Murinjo je proslost,istrosen trener!
S-I-M-K-E_
Ovako je reagovao zato sto je Savic trebao ranije da udje u igru.:)
Eccentric
Kako udari gvardiolu ma kraju. Bravo somene i da se ponovi finale iz 2014
S-I-M-K-E_
Samo budi siguran,Real nece imati dva puta ludacku srecu,bilo bi previse.
MSSZRMK
Sreca,tada Atletiko nije imao nijednu ozbiljnu sansu,greska Kasiljasa im je pomogla.
S-I-M-K-E_
Samo budi siguran,Real nece imati dva puta ludacku srecu,bilo bi previse.
CR7
Kralj.
fiSTE
Jos jednom su dokazali da su sline.
INTERnacionalist
..rece navijac najljigavijeg tima u istoriji fudbala ;)
fiSTE
Gledaj Inter kako ih jase Lacio i cuti.
Hahaha Najaci je na zemaljskoj kugili :D
Ibrahimovic bi ga otresao ko' dete slinu!
Shonerry
Hahahahahahahahahaha